Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a neve?

Mi legyen a neve?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap kaptam egy kis puli kutyust(fiú) és nem tudom milyen nevet adjak neki ... nem az átlagos ( bodri,bogáncs, kormi ...stb) nevekre gondoltam, hanem valami "különlegesebbre". Esetleg tudnátok segíteni nekem? :)
2011. dec. 22. 19:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy 6 hónapos kan fekete Pulim. Őt Boxinak hívják. (Bokszos a hivatalos neve)
2011. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:) köszi
2011. dec. 22. 19:27
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem is van 1 kis puli kutyusom a neve Bolyhi:)

Bár nekem van pár jó név ötletem.

pl.: Plútó,Zokni,Ezredes,Tító,Tyúfi,Pó,Galuska,Mandula,Gogi,GUgi,Tobi:DDD

2011. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Bob esetleg? (Bob Marley) A raszták miatt :D

Vagy ezeknek valamelyik becézése :)

2011. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ezek is jók :)
2011. dec. 22. 19:34
 6/17 anonim ***** válasza:
Azért majd áruld el hogy mi leesz a neve:) hátha még jól jönne ha kapnék 1 kutyust :D
2011. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Rumli, Vagány, Smarni, Bakter, Vackor, Bekecs, Spongya, Kökény, Csibor, Stikli, Csuhé, Madzag, Pityke, Virgács, Uzsgyi, Ribizli, Rojtos, Szikra, Sarzsi. Ha már puli, kár lenne Jackie-nek hívni, de ez csak privát vélemény. :)
2011. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Legyen: Isten, Góliát, szkíta, harcos, jézus, nagy árpi, legyőzhetetlen, megszentségteleníthetetlen,kinyírhatatlan, skinhead, Ezek nem hétköznapi nevek. Remélem segítettem.
2011. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

szia.

nekünk szuka puli kutyusunk van és Lori a neve.

én ezeket ajánlanám: Beltazor, Taz, Negró, Dominus, Vító, most hirtelen ezek jutottak eszembe.

Majd írd ám meg mi lett a neve! :)

2011. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Még mindig nem tudom, de eléggé arrafelé hajlok, hogy Dió lesz. Igaz nem valami különleges név, e tök ari :)
2011. dec. 23. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!