Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normalis ha a kutyam 8 evesen...

Normalis ha a kutyam 8 evesen meg "szopik"?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem a kuyamon hogy az egyik rongybabajan szabajosan "szopik" mint a kiskutyak anyjuk emlojen. Ket melso mancsaval tornazik s kozben a szaja rajta van a baban, pedig mar elmult 8 eves. Normalis ez?
2011. dec. 22. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát már ilyenkor nem kéne szopnia.
2011. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Dehát ez nem szopás, hiszen nem emlőn teszi. Ez egy régi rossz szokás, beidegződés. Vedd el tőle a rongybabáját. Valószinű abba fogja hagyni, mással nem próbálkozik.
2011. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem baj,ezzel nem árt senkinek.Ari lehet:)))Nekem a macskám szopott mindig,a pulcsimon.Csupa nyál lettem mindig:D
2011. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is csinál valami ilyesmit. Ráharap a nagy plüsslabdájára és csukott szemmel órákig úgy marad, néha döf egyet rajta a fejével, mint a kiskutyák szopás közben. Szerintem nem gond, bár elég hülyén néz ki.

A macskák is dagasztanak, az is valami hasonlóra vezethető állítólag vissza.

Nem hiszem, hogy ez baj lenne, csak egy rossz szokás, és ha őt megnyugtatja, hadd csinálja. De ha zavar, vedd el tőle

2011. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és ez miért akkora probléma, hogy bármit kelljen tenni?
2011. dec. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már, vegye el... minek vegye el? Nekünk volt egy tibet terrierünk, s mikor elvonult aludni, hasra vágta magát, a mancsa közé kapott egy rongyot, rossz törülközőt és betömte a szájába egy részét és szopogatva aludt el. Amikor megébredt, kiköpte, csupa nyál volt, de annyira édes... mint egy baba. Miért baj ez? Szerintem ha egy kutya ok nélkül nekiugrik a szépen sétáló kutyámra az a rossz beidegződés számomra.
2011. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát szerintem ne tegyél semmit...sokan még 40éves korukban is szeretnek szop(at)ni. Az állatoknál se probléma
2011. dec. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!