Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent az az mdr1?

Mit jelent az az mdr1?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hol lehet rá szűretni?
2011. dec. 23. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:

európában csehországban és németországban van olyan labor ,akinek jogosultsága van ilyen vizsgálatot végezni.

Mi is nem rég csináltattuk meg.A csehországi olcsóbb.

Mi elmentünk a saját állatorvosunkhpz,ő regisztrált a cseh labor oldalán,,ert csak így lehet vért kiküldeni.Ők visszaigazolnak,ezután levette vért,ráítra,hogy milyen vizsgálat,milyen kutyfajta,meg neten is ki kellett tölteni a papírt amit kértek.

Aztán postán feladtuk a vért,sürgősséggel kértem,így másnapra ott is volt.

Kb két hét múlva volt eredmény.

Milyen fajta a kutyád?

2011. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Német juhászom van, tenyésztésre vettem és első számúnak szeretném az egészségi szűréseket. Ha tudod ennek a fajtának milyen szűréseket ajánlanak?
2011. dec. 23. 12:44
 5/6 Akiteki ***** válasza:
A fajtaklub és a kutyád tenyésztője biztosan jobban tudja, milyen szűrések ajánlottak egy németjuhásznak. DP az egészen biztosan kell.
2011. dec. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mdr1 érintett fajták:


Collie (hosszú szőrű, rövidszőrű, valamint a border collie), shetlandi juhászkutya, ausztrál juhászkutya, angol Shepherd, McNab, óangol juhászkutya, Bobtail, Hosszúszőrű Whippet, Silken Windhound, White Shepherd, német juhász


diszpláziára mindenképp kell szűretni,és mdr 1-re is.

Ezeket tudom,de még lehet más is,én nem vagyok otthon nj-ban.

Kérdezz meg egy tenyésztőt inkább,az a biztos!

2011. dec. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!