Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek ha az uton...

Sooszabi kérdése:

Mit tennétek ha az uton kapnátok egy kis kutya köjket?

Figyelt kérdés
Csak megkérdem hogy mi a véleményetek.
2011. dec. 23. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

1) "úton", "kölykét", és egy vessző is hiányzik.

2) Mármint hogy érted? Hogyha az út közepén rohangálva találnánk egy kutyakölyköt? Nyilván kihoznám. Vagy ha csak úgy a kezembe nyomna valaki egy kutyát, hogy nesze, tiéd? Visszaadnám neki. Vagy valami másra gondolsz? Fogalmazd meg érthetően!

2011. dec. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a kérdező nem anyaországi magyar, és ezt akarta kérdezni:

Mit tennétek, ha az úton (utcán) találnátok egy kutya kölyköt?


Én valószínűleg hazavinném, megnézetném, hogy van-e benne chip, kiplakátolnám és megpróbálnám megkeresni a gazdáját, ha nem jelentkezik érte senki, akkor pedig keresnék neki új gazdit.

2011. dec. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hazavinni nem tudom,ezért adnák neki vmi élelmet v. vizet és megkeresném,hogy kihez tartozik..
2011. dec. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előszőr magamhoz hívnám,és akkor gazdiját meg kell keresni.Ha nincs gazdája akkor,vedd magadhoz fogadd örökbe oltassd be..
2011. dec. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ksandor1963 ***** válasza:
Inkább ne erőltesd ezt az internetes kérdezősködést. A helyesírásodból-stílusodból kiindulva inkább tedd azt, amit nagyapád tett volna ebben az esetben. Az teljesen jó lesz, a természet parancsára hallgass.
2011. dec. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!