Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hónapos Havanese kiskutyám...

2 hónapos Havanese kiskutyám egyik füle felállt 2 napja. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltunk állatorvosnál oltást kapott,meg át is nézte a doki tetőtől talpig.Nem fáj neki,nem vakarja csak egyszerűen furán áll...
2011. dec. 23. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy úgy tartja a fülét.Ez furcsa nagyon,de nem betegségből áll fel neki az egyik mind kettő helyett.
2011. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is havanese kutyusom van. Igaz már nagylány. 1 éves nemsokára 2 lesz.

Ez normális. De ha tudsz akkor mutass képet is . Mert ha eléggé eldeformálódik akkor az sem biztos hogy fajtatiszta.

2011. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2011. dec. 23. 21:34
 4/8 Akiteki ***** válasza:
100%
Nő a feje, a füle meg épp nem. Majd ha szűrösebb lesz. újra lekonyul.
2011. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De édes. Én voltam a második. Igen. Növekedik a drága , a füle majd egy picit később hozzá fog illeszkedni ne aggódj!

Puszilom a drágát :)

2011. dec. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

majd ha nagyobb lesz és a szőre is nőni fog akkor majd az is lefog állni :) aranyos kutyus :)


By: szintén egy havanese gazdi :)

2011. dec. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megnyugodtam!:)Esetleg néhány jó tanács a kutyussal kapcsolatban?Szőr ápolása stb.Persze átolvastam mindent de személyes tapasztalat jobban érdekelne.?
2011. dec. 25. 09:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Én voltam a második .

Mi kéthetente visszük kozmiba , vagy mi fürdetjük. Ha otthon fürdeted ne vegyél neki Boby sampont , mert egy ilyen luxus-eb szőrének nem ilyen átlag kutya sampon kell :D

Én a saját samponommal , szoktam fürdetni.

De csak keveset.

2011. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!