Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agyrázkódásnak lehet mellékhat...

Agyrázkódásnak lehet mellékhatása a hasmenés?

Figyelt kérdés
A kutyámat nemrég megrúgta a lovam. Eltört a lába (teljesen), és valószínű hogy a fejét is érte ütés mert minden kijön belőle, és szédeleg, ha feláll. Tovább ha eszik valamit és "véletlenül" megmarad benne, akkor hasmenés formájában távozik. Állatorvos még nem látta, de legközelebb az ünnepek után tudna kijönni. Szóval szerintetek mi lehet a baja? Vagy ha agyrázkódás akkor lehet hasmenés is egy tünet?
2011. dec. 24. 15:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Továbbá*
2011. dec. 24. 15:31
 2/8 anonim ***** válasza:
Bármi baja lehet, ha nem tudjátok pontosan, hol találta el. Én a helyetekben bevinném egy jól felszerelt rendelőbe, nem lehet minden lódoktor módjára a mezőn elintézni. Ha nem vesz észre valamit, mert például nincs röntgen a farzsebében, az a kutya életébe is kerülhet. Bár igazából önmagában az is, ha vártok vele az ünnepek utánig. Szóval minél hamarabb juttassátok el egy normális állatorvosi rendelőbe.
2011. dec. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy aggódós állatorvoshioz szaladgálós típus de én a helyeben vinném az ügyeletre! Minél előbb ha lehet még ma!
2011. dec. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hányás előfordulhat agyrázkódás hatására, de hasmenésről nem tudok. Esetleg a beleivel, gyomrával lehet valami, nem akarlak megijeszteni, de lehet, hogy súlyosabb. Menj minél hamarabb állatorvoshoz.
2011. dec. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából, a közelünkbe nincs állatorvos, mert jóval városon kívül élünk, és egy állatorvos szokott hozzánk kijönni, akinek nem kell a szállítási díjért fizetni, és nagyon olcsó, de a legjobb. A városi állatorvosokat meg nem ismerem, másrészt elég körülményes lenne megtalálni és kimenni. :/ Azóta, sem jobb a helyzet, mert csak fekszik, néha felkel és megnézi a lábát amit rögzítettünk (amatőr módon) osb csíkkal elől és hátul, aztán körbe tekertük gézzel. Nagyjából, mivel 19 lovat tartunk és 5 kutyát, ezen felül 10 macskát, eltudjuk valamennyire látni a sérüléseket, mert elég sokszor magunknak kell megcsinálni. :S De most megijedtünk, és a legközelebbi hely ahonnan segítséget kérhettem az ez az oldal. A családommal csak találgatni tudunk. Az állatorvossal is nagyjából konzultáltunk de látatlanba nem tud sok mindent mondani. Remélem nincs valami komolyabb belsőszervi sérülése! :SS


Az egyik kutyám lábára ráesett egy ló, elég rosszul forrt össze. Egy másikat pedig megrúgott egy ló, neki normális a lába. De emiatt a kis kutya miatt aggódom! :( 27-éig várni kell! Nem tudunk mi tenni. Ötleteket szívesen fogadok még! :) :/

2011. dec. 25. 18:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyi lovatok van, gondolom nem épp minimálbérből éltek. Lapátoljátok már fel szegény kutyát és vigyétek be kocsival egy felszerelt állatkórházba, nagyobb városokban akad, interneten meg is lehet találni őket, csak akarni kell.
2011. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül is elpusztult a kutyám! :( Az orvos szerint megrúgta vagy a lépét vagy a veséjét. Még 25-én este elpusztul, karácsonykor. Elkezdett esni a hó, pont és a férjem azt mondta hogy a hóval viszik el az angyalok. Úgy elsírtam magam! :(
2011. dec. 30. 20:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Nagyon nem így működnek a dolgok. De igen minimál bérből élünk, vagy hogy nincs is semmink. A bértartásból jön be a pénz. nekünk 3 lovunk van.
2011. dec. 30. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!