Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe Labrador?! (érdekel)

Törpe Labrador?! (érdekel)

Figyelt kérdés

Találtunk egy kiskutyát és befogadtuk,de kitettük a lapot hátha keresik..pár napra rá jött egy telefonhívás hogy az övé a kutya..:dd

eljött hozzánk a kutya a srác nyakába ugrott,az apukája meg mondta hogy kifizetik amit nálunk volt csak had vigyék haza.mondja anyu hogy nem kell mert örülünk hogy hazamehet.erre mutat egy 75 ezer forintos számlát az apja hogy ennyiért vették a kutyát,meg hogy tényleg köszönik.én meg megkérdeztem milyen fajta a kutya.erre mondják :Törpe Labrador...

azóta ezen gondolkozom hogy van ilyen fajta vagy csak átb*szta őket akitől vették..

(szerintem nem hasonlított rá,de létezik ilyen fajta?mert sohasem hallotam még róla ... válaszokat előre is köszönöm)


2011. dec. 24. 18:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló-vámoson van ez a kutyus?:) mert amit mi találtunk az ott lakik:DD
2012. jan. 4. 16:41
 12/12 compactegon ***** válasza:
nem, a VIII. kerületben lakik, és Lizi a neve :)
2012. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!