Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff állkapcsát mivel...

Amstaff állkapcsát mivel erősíthetem?

Figyelt kérdés

1,5 éves amstaff-nak nem erős a fogása hogy bírjam lógatni

Mivel tudnám erősíteni?


2011. dec. 24. 21:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is amstaff tulajdonos vagyok szóval tudom miről beszélek. Kialakul az magától, nekem 2éves szukám van olyan erős az állkapcsa, hogy na. Szokott kapni szárított marhagégét, csontokat, nagyon ritkán ronggyal is játszik, és kialakult neki. Na most amit írni fogok lehet nem fog tetszeni neked, de nekem ez a véleményem: Azt mondom, hogy inkább ne lógasd. Nagyon megvadulhatnak emmiatt. Nem azt mondom, hogy te vagy az oka, de lehet te a játékot látod benne, a kutya meg annyira felpörgeti magát, hogy bedurvul. Az enyém is szokott ilyet, elkapja a pórázt, és húzza, alig lehet lecsillapítani. Inkább labdázz vele, vagy valami, de ne lógasd. (szeintem) Esetleg valami gumiabroncsot is húzathatsz vele
2011. dec. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha akarna erősen fogni, erősítés nélkül is megtenné.
2011. dec. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
értem köszi választ!
2011. dec. 24. 21:39
 4/16 anonim ***** válasza:
Bármelyik kutya képes lenne magát lógatni, szerintem a tiéd is inkább csak nem akarja. Hogy próbálod szoktatni? Lehet, hogy érdemes lenne új módszert választani, vagy csak türelmesebbnek lenni. Én nem értek a lógatáshoz, de ha meg akarnám tanítani a kutyának, hogy csinálja, biztos rongyhúzással kezdeném, szép fokozatosan néhe felemelve egy picit a földről az első két lábát pár pillanatra játék közben, és aztán egyre magasabbra meg tovább emelném. Közben persze beiktatnék egy vezényszót, ami azt jelenti, hogy "ezt fogd meg, és ne ereszd el". Persze ez csak ötlet, biztos vannak már erre kidolgozott módszerek is :)
2011. dec. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszi !majd megpróbálom
2011. dec. 25. 00:13
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem végülis mindegy, de ennek tulajdonképpen mi a célja? Mert egy súlyhúzásnál, futásnál vagy ilyesminél értem, hogy lehet versenyezni, hogy kinek a kutyája az erősebb, gyorsabb, ügyesebb, szebb. De a harapás erőssége hol érdekes? Miért jó az, ha lóg?
2011. dec. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Fárasztja, erősíti. Rettentő izommunkát igényel az, hogy a kutya a fejével tartja a saját súlyát, szóval tulajdonképpen ez is egy sport.
2011. dec. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja, értem, köszi!
2011. dec. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az enyém 6,5 hónapos és már lóg de csak keveset hagyom, magátol kezdett el, sokat rongyoztunk vele és nagyon szereti, én marha inat szoktam venni neki azt rágja és az erősiti az álkapcsát.
2011. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6 hetes kölykök is lógtak nálam, de persze nem lógattam őket, nem szabad még ilyen pici korban. Amikor nem figyeltem, ráharaptak a seprőre, én meg hirtelen felemeltem, a kutya meg rajta maradt.
2011. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!