Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek nagy baj amit a 9...

Szerintetek nagy baj amit a 9 hónapos Labradorom csinál? (lent)

Figyelt kérdés
Amikor leviszem sétálni a folyópartra télen, meglátja azt a helyet ahol nyáron fürödtünk vele, és olyan izgatott és boldog lesz, hogy belerohan, vígan fürdőzik benne, miközben a víz 3 fokos. Tudom hogy a labrador vízi kutya, de az ízületeivel lehet baj? Mert annyira boldog volt hogy bemehetett de legközelebb nem engedtem meg neki és szomorú volt hogy nem úszhat. Szerintetek engedjem hogy belemenjen?
2011. dec. 25. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg nincs befagyva a víz, addig nem lesz tőle baja, a szőre nem ázik át, jól szigetel egy labinak. Régen, amikor vadásztak ezzel a fajtával akkor is a jeges vízből kellett kihozniuk a vadat.
2011. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg folyékony a víz, addig belemehet, amikor megfagy, akkor azért ne engedd rá a jégre, mert ha beszakad, akkor a jég alá kerülhet és megfulladhat.
2011. dec. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A labradorok szőre olyan, hogy 1) nehezen ázik át 2) elég megrázniuk magukat, és jóformán már meg is száradtak. Arra vannak kitalálva, hogy rohadthideg vízben ússzanak, nézz utána, hol van a Labrador-félsziget. :)

Arra viszont ügyelj, hogy miután úszott, ne csak ácsorogjon, hanem ténylegesen mozogjon, egészen addig, míg haza nem értek a melegbe és meg nem tudod törölgetni. A víz egy dolog, de azért ők is át tudnak hűlni.

2011. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ksandor1963 ***** válasza:
doqd válasza szerintem mindent tartalmaz, szerintem abból a válaszból indulj ki.
2011. dec. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 adam187 ***** válasza:

Dehogy lesz baja: "Nevével ellentétben nem a Labrador-félszigetről származik, hanem Újfundlandról, ahol a jeges vízben a halászok segítője volt."


Ez az összes Labradoros könyvben le van írva, nem csak a wikipédián:

[link]

2012. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!