Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon sokat vizel a szuka...

Nagyon sokat vizel a szuka vizslám, felfázott?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre hog a szokottnál többet pisli legalább 15 20 percenként eddig nem volt ilyen. De viselkedésileg nem látszik rajta semmi ugyan olyan hiperaktív :) ne aggódjak , vagy mit tehetnék?
2011. dec. 25. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézesd meg állatorvossal, könnyen lehet, hogy felfázás, de akár komolyabb probléma jele is lehet.
2011. dec. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ebben most nem vagyok biztos de a kutyáknál is van cukorbetegség ami sok vízivással és gyakori ürítéssel jár.

De ne ijedj meg lehet, hogy tényleg meghűlt, a vizsla rövid szőrű kutyus, mostanában meg azért voltak hideg napok.

2011. dec. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem , majd megnézetem kedden , de egyébként ponnt ez a vicc hogy ilyenkor télen nem sokat iszik
2011. dec. 25. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!