Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az én hibám? ( többi lent )

Az én hibám? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Nem rég kaptam egy kutyát egy ismerősömtől , akinek költözés miatt meg kellett válnia tőle.

A kutya szuka , és nem volt ivartalanítva. Persze a kutyát én ivartalanítani akartam , de a doki azt mondta hogy rengeteg kutya van bejelentve , oltások miatt vagy ivartalanítás miatt . Ezért csak két nap múlva tudja ivartalanítani. Csörrent a telefonom , apum kórházba került. Ki kellett mennem miatta szlovákiába mivel ott él , és a kutyát nem tudtam kivinni , így a nagymamám vigyázott rá. Közben megjött a tüzelése a drágámnak így , figyelmeztettem a mamámat hogy figyeljen. A mamám egy faluban él ahol sok a kóbor kutya.

Egy hónapig voltam távol . Amikor haza értem a kutyámat vittem a dokihoz a megbeszélt ivartalanításra. Eddig minden oké , de a doki azt mondta a kutyám vemhes.

A kölyköknek tudok gazdát , anyumék minden képen szeretnének legalább 2 kutyust. ( ivartalanítani fogják , ezt a szívükre kötöttem) A doki összesen 4 kölyköt állapított meg. Kistestű kutyusom van , uszkár , pincsi.


2011. dec. 25. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem..De ne várd hogy itt megvigasztaljanak mert 100% hogy oltani fognak! előre felkészítelek rá ;)

Amúgy próbálj gazdit keresni a másik kettőnek akiket szintén ivartalanítanak. :)

2011. dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem megtettél mindent, a többi nem rajtad múlt... a jóakarat teljes mértékben megvolt benned... sok embert nem igazán érdekel az ilyen dolog, pedig mi tartozunk értük felelősséggel, és nem csak a kutyusokról van itt szó, de minden házi kedvencről...
2011. dec. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm . Őszintén !!! A másik kettőből egyet megtartok.

De az az egy sem fog árván egy menhelyen élni.

Ha nem találok otthont neki akkor majd megtartom őt is.

2011. dec. 25. 17:53
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
A vemhesség egészen a szülésig bármikor megszakítható. A kiskutyáknak is jobb ha nem születnek meg, hidd el. Ha Anyukádék annyira szeretnének kutyát, hozzanak a menhelyről. Ezzel a befogadott kutyákat is megmentik, és még kettőt, akiket majd a helyükre bevihetnek a menhelyre.
2011. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez nem a te hibád, hiszen nem tehettél arról, hogy apukád kórházba került!

Amúgy a végét még én is kivárnám, hogy a kiskutyát rendesen megfognak-e születni :)

2011. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem szeretném megszakítani.

Nekem ez olyan .. Természet ellenes.

De semmi képpen nem kerülnek el tőlem távolra.

Remélem , egészségesen fognak megszületni.

2011. dec. 25. 17:58
 7/14 anonim ***** válasza:

Ùgy látom a kicsiknek jò helyük lesz :)

Így, hogy nem az a téma, hogy melyik menhelyre kerüljenek, felesleges a megszakítâs..


Te pedig a körülményekhez képest mindent megtettél, nyugodj meg! :)

2011. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te hibád, ezt hívják pechnek.


Viszont mi rá a garancia, hogy a kiskutyádat egy kistestű kan fedezte be, és nem egy németjuhász-keverék?... Én bizony paráznék, ha ismeretlen apaságú kölyköket kéne a kutyámnak kihordania. Készülj fel, hogy lehet, hogy császármetszés lesz a vége.


Én ugyan ivartalanítás-párti vagyok, de amint írod, felelősséggel viseltetsz a kutyád és a kölykei iránt, úgyhogy elnézem neked, hogy a vemhességet nem akarod megszakítani. :) ;)

2011. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm , tényleg. A mamám szerint a szomszéd tacsija lehet az apa , mert "elfeletkezett" a tüzelésről és amíg beszélgetett a szomszéd nénivel , addig a kutyám bizonyosan össze melegedtek .

De nekem mindegy ha 2 méteres kölykei lesznek a kutyusomnak,

akkor is szeretni fogom őket.

Például ha valakinek gyermeke születik , szerintem mindegy neki , hogy pufi , vagy nagyra nő , vagy pedig kis növésű.

Tudom hogy állatokról beszélünk , de én akkor is imádom a kutyákat , és anyuka-anyuka. Ugyanaz. Én pedig nem leszek természet rontó , hogy ha nagy testű kutya születik nem verem fejbe . Az biztos.

2011. dec. 25. 21:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem, hogy a nagy testű kölyköket nem akarnád megtartani, hanem hogy az anyakutya nem tudná őket világra hozni, sőt rossz esetben még a méhét is szétrepeszthetné egy fészekalja túl nagy magzat. Vagy a szülésnél lehetnének komplikációk.
2011. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!