Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A dobermann mennyire tartható...

A dobermann mennyire tartható lakásban?

Figyelt kérdés

Mennyire tartható lakásba egy dobermann, hogy bírja a kisebb területet?

Persze a napi 1-2 óra mozgás, vele foglalkozás meglenne, csak annyi, hogy nem kertbe lenne hanem bent a lakásban...


2011. dec. 26. 10:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Ha egy kutya szellemileg és fizikailag is le van fárasztva, nyugodtan lehet lakásban. Egyébként ha lakásban van sokkal jobban megtanul kommunikálni az emberekkel, szóval ez csak előnyös.
2011. dec. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%

Szia!

1-2 óra? Az nagyon kevés..különben neki még a kertes házban is 3-4-5 óra mozgás és fizikailag és szellemileg is le kell fárasztani..nem ajánlom a dobit..főleg nem lakásba..iszonyatosan kevés mozgást tudnál neki biztosítani..ez még egy ölebnek is kevés..sajnálom..

2011. dec. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Az 1-2 órát csak képletesen írtam.

Akkor inkább így írom: Pár óra mozgatás, foglalkozás mellett...

2011. dec. 26. 11:00
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

Feltehetnék pár kérdést? :))

-Vinnéd kutyaiskolába?

-Tenyésztő vagy szaporító?

-Mennyi ideig lenne egyedül?

ezek alapvető kérdések..:) Egyébként ha olyan 4-5 órát úgy összességében mozgatod és játszol vele,tanítod akkor mehet lakásba..nekem magyar agaram lesz lakásba :))

2011. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Elméletileg bármilyen ebet lehetne szobában tartani, de amennyi mozgást írtál, képletesség ide vagy oda, az nagyon kevés. Inkább tavasszal vedd meg, és a jó időben késő őszig a kertben lehet. Ott szaladgálhat kedvére, de persze sétáltasd, iskoláztasd, de így legalább kutyaként nő fel.
2011. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Blue11-nek:


Természetesen tenyésztőtől lenne beszerezve, és járatnám kutyaiskolába, legalább az alapok megtanulásáig.

Az meg, hogy mennyit lenne naponta egyedül még nem tudom.

Nem holnap, és nem is holnapután akarom megvenni, csak gondoltam időben utánanézek, -kérdezek a dolgoknak... :)

2011. dec. 26. 11:08
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Aha,na ez így teljesen tökéletes,viszont én azért elgondolkodnék az őrző-védőn is..:)) Nem rossz dolog,és a kutya játéknak veszi,ráadásul kifárasztja magát vele,és órákon keresztül szunyál utána..ismerősöm kutyakiképző,3 szuka boxere van mindegyik ezt csinálja amit leírtam :)
2011. dec. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

[link]

ha tenyésztő ekll

2011. dec. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, ha tényleg megadatik, és sikerül beszerezni egy dobermannt mindenképp kipróbálom vele :)
2011. dec. 26. 11:14
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi külön a linket is !
2011. dec. 26. 11:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!