Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok az olyan cseppekrő...

Mit szóltok az olyan cseppekről ami a kutyát arra szoktassa hogy a kijelölt helyre wc-zen. Mennyire válnak be az ilyen helyhez szoktató cseppek?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen jobb a drágább csepp?
2011. dec. 26. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszek az ilyenekben...
2011. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez kutyafüggő

egyik ismimnek van egy vizslája aki kiássa és időnként meg is eszi a növényeket ,vettek egy kutyariasztót és semmi hatása, egy másik ismerősőmnek a kutyája ugyan attól a kutyariasztótól már nem rágja meg a dolgokat,szóval szerintem minden kutya máshogy reagál dolgokra talán ez a helyhez szoktató csepp is ilyen , van olyan kutya amelyiknél hat és oda szokik van amelyik mintha semmi se történt volna..

2011. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) értem..akkor kutya függő..
2011. dec. 26. 19:54
 4/7 anonim ***** válasza:
nálam nem vált be...de az igen,hogy arra a helyre vittem a kakijából ahova szeretném hogy menjen,és addig voltam vele azon a helyen pórázon és addig nem engedtem el amíg le nem rakott egy adagot:D
2011. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem :D akkor inkább nem veszek neki olyat..mondjuk megrendelném és mire ide érne..lehet hamarabb megtanítom szobatisztaságra.. :D
2011. dec. 26. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Lakàsban szeretnéd megtanítani, hogy kintre vègezze a dolgàt, vagy kintre szeretnéd, hogy ott egy helyre jàrjon?
2011. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lakásban szeretném megtanítani hogy lakásban kutya pelenkára végezze a dolgát. :)
2011. dec. 26. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!