Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minek képzelik magukat?...

Minek képzelik magukat? (többilent)

Figyelt kérdés

Délután kutyámat sétáltattam aki egy havanese . Természetesen hosszú szőrben tartom. Lementem a parkba , szép rotik , és német juhászok , boxerek , labradorok , és még egy pár nagytestű szépséges kutya. Elengedtem a kutyámat mondván , nagyon barátkozós nem lehet baj. A kutyusom oda szaladt mindegyikhez , örültek is neki. Oda mentem a gazdákhoz akik egy klikkben beszélgettek a csodás kutyáikról. Köszöntem. Meg kérdezték melyik az én kutyám. Mondtam hogy a kicsi fehér hosszú szőrű.

Erre elkezdett mindegyik nevetni. Az egyik gazdi azt mondta nekem :

" Hát jó , de a te kis patkányodat az enyém meg eszi reggelire. Nézd meg milyen veszélyes kutya. Jobb ha vigyázol. " Persze a kutyája egy lomha kis roti volt aki a légynek sem ártott nem is futott csak pihent.

Utána meg jött még kettő gazdi ők is hozták a nagyobb testű kutyájukat. Az amelyik nekem dicsekedett hogy az ő kutyája milyen erős meg ilyenek megszólal :

" Nézzétek azt a fehéret. Hát nem nevetséges ? Mint egy bolha a sok igazi kutya között. A gazdája nem fél hogy elkapják a menyétek a kutyáját mert egérnek nézik ? "

Nagyon pipa lettem a csajra. Magamhoz hívtam a kutyámat hogy na menjünk. Erre hangosan morogni kezdett a csaj aki beszólogatott nekem . Meg direkt ott ugrált , fel akarta szerintem hergelni a kutyámat. Nem tudom , mit vétettem ellen? Miért nagy szám ha neki egy rotija van?


2011. dec. 26. 23:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert az ilyennek nem azért van rotija mert csak úgy azt szereti, hanem azért kell neki nagy kutya hogy imponálhasson. A kutya által lesz ő nagy vagány mert egyedül nem megy. Nem véletlen választott ilyen kutyát magának.

Egy igazi állatbarát nem tesz különbséget kutya és kutya közt még akkor sem ha megvan a kedvenc kutyafajtája.

2011. dec. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
igaz hogy én sem szeretem az olyasfajta kutyákat mint a tíéd, de nem is vagyok bunkó paraszt. Ezek azok voltak. Ne törődj velük. A lényeg, hogy te szeresd a kutyád és kész. Nem kell másokkal foglalkozni. Az én snacim se tetszett mindenkinek, meg a stafi se, de őszintén megmondva lexartam őket.
2011. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan, hogy ha neked suzukid van akkor menj a pi..ába mert nekem BMW-m van még akkor is ha a te suzukid 3 éves és az én BMW-m 15. :D Kb erre ennyit tudok mondani . A csajnak meg azt kellett volna mondani, hogy igen látom az a te kutyád hasonlítasz is rá főleg profilból, vagy pofán verni. :D
2011. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az ilyen emberek igazi bunkók. Nem érdemes velük foglalkozni. Az biztos, hogy kutyát egyik kezébe sem adnék, mert az nem menőzésre való, hogy kinek milyen erős/nagy kutyája van...

Most Te attól nem vagy kevesebb, mint ők, mert kisebb kutyusod van, sőt biztos vagyok benne, hogy magasabb az intelligenciád mint ezeknek a barmoknak. Én azt szeretem még, amikor Pit Bull-lal, Staffi-val menőznek a cigányok a falukban,városokban. Eltaposnám az összes ilyet.

Ne légy szomorú, sem pedig mérges. Ne foglalkozz velük, esetleg keress egy másik közeli helyet, ahová kiviheted a kutyusodat, és nincsenek ilyen emberek a környéken. Ha ez nem lehetséges, vagy egyszerűen nem akarod, mert miért is lennél köteles egy másik helyre menni sok majom miatt, akkor meg szard le őket ;)

2011. dec. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Egyébként semmi bajom a Pitekkel, sem a Staffikkal, magam is jelenleg 6 db ilyen kutya gazdija vagyok. :) Családszerető, szelíd, jól nevelt kutyák.
2011. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem cigányok voltak véletlen? Tipikus telepi cigányok stafival meg hasonló...
2011. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

3. ez nagy volt :D köszi.

De igen C-volt mind .

2011. dec. 26. 23:58
 8/18 anonim ***** válasza:

érdekes, nem? negatív előítéletek, csak van alapjuk..:)

Nekem például staffim van és egy fekete havanase-em.:)

2011. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
:) Különben minden kutyát imádok.
2011. dec. 27. 00:14
 10/18 anonim ***** válasza:

Ki kellett volna állnod magadért. Bár nem tudom hány éves vagy és nem tudom ők hány évesek voltak, de ha látják, hogy valakivel meg lehet tenni, azzal megteszik. Vannak ilyenek. Ilyenkor vagy elvicceled a dolgot és mondassz te is egy kettőt az övéire vagy kiállsz a kutyádért. Nyilván furcsán nézett ki a sok nagykutya mellett a te kis fehér kutyusod, és lehet, hogy ez volt vicces. Nekem egy tacskóm van, volt már hogy megpróbáltak beszólni, vagy kóstolgatni a kutyámmal kapcsolatban, de úgy vissza szóltam, hogy megszólalni se bírt. Nem sértegettem, csak helyreraktam. Aztán hirtelen mégse volt olyan a kutyám amilyen. :) 15 éves vagyok! Amúgy sokan féltik a kis kutyájukat, lehet hogy azt hitték te is félted, és megpróbáltak "megijeszteni". Erre a te reakciód, az volt, hogy füled farkad behúzod, és elmész. És tudod minek a jele hogy most itt adod ki magad? Azt, hogy ott nem tetted, és benned maradt a feszültség. Ahelyett, hogy támogatnálak, vagy sajnálnálak, én nagyon is az ellenkezőjét teszem. Ugyan is mindenhol vannak ilyen emberek. A világ nem csillám pónikból és szivárványból áll, hanem ilyen emberekből. Ezért kell magad megvédeni. A kutyát meg nem érdekli, hogy őt szidják, mert nem tudja.

Állj ki magadért, ne itt siránkozz.

2011. dec. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!