Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg lett a kutyám, tegnap...

Beteg lett a kutyám, tegnap még virgonc volt, ma pedig nem tud lábra állni. Mintha lebénult volna mind a négy végtagja, meg sem nyikkan (egy hangja sincs), viszont étvágya az van! Inni nem akar. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 10:54
1 2
 1/14 escrogar ***** válasza:
60%
Mondjuk egy állatorvoshoz elvihetnéd. Amúgy meglehet, hogy szimulál.
2011. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Mi lenne ha dokihoz vinnéd a helyett hogy hülye kérdéseket teszel fel? Szerinted bárki megfogja mondani interneten keresztül? :S
2011. dec. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Magyarországon ez a jó modor jellemző, köszönöm szépen!
2011. dec. 27. 11:06
 4/14 anonim ***** válasza:

Állatorvosnak mutasd meg, minél előbb, komoly baja is lehet.


Szerintem itt senki nem fogja megreszkírozni, hogy esetleg látatlanban "diagnózist" ad. Ez nem olyan kicsiség, mint pl hogy "hány a kutyám, megevett fél kiló zsírszalonnát, lehet, hogy attól?" Ha lebénult a kutyád, annak valami komoly oka lehet, aminek a kezeléséhez szakember kell.

2011. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 jegesmedve12 válasza:
Szerintem vidd állatorvoshoz ugyanis ez nagyon fura mindenesetre a FELICAVET állatkórház biztos meg túggya mondani , hogy mi a baja. állatkórház vonalas telefon: 2466945 mobil telefon:06304699459
2011. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de nekem is eldurrant az agyam a kérdésedtől.

Ha az én kutyám nem mozdul azonnal bevágom a kocsiba és rohanás az állatorvos. Te meg itt kérdezgetsz...

2011. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Az a baja, hogy itt érdeklődsz, hogy mi lehet a baja, ahelyett, hogy állatorvoshoz vinnéd!

Kapj már magadhoz, szerencsétlen kutya életével játszol!

2011. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jómodor kérdése, ha annyi eszed sincs, hogy ilyen komoly tünetek esetében orvoshozz vidd, akkor ezt nem nagyon lehet ennél finomabban megfogalmazni! Ma már nincs ünnep, van rendelés, irány az állatorvos!
2011. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 99°% ban babéziára gyanakszom! Kullancs terjeszti , még ha nem is vetted észre, bele mehetett - és sajna télen is van kullancs- és HALÁLOS , ha későn kapja meg az ellenszert!

És ne haragudj meg, de tényleg nem itt kéne kérdezgetni, mert lehet hogy már nem tudják meg gyógyítani! Ha még idejében megkapja ,talán életben marad!

2011. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most visszük a kutyust.
2011. dec. 27. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!