Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel hízlaljam fel a kutyámat...

Mivel hízlaljam fel a kutyámat? Mit adjak neki, hogy ne legyen nagyon vékony.

Figyelt kérdés
Biztos, hogy nem férges, mert nemrég kaptak féreghajtót, és 3-4havonta szoktak is kapni. Egy keverék kutyáról van szó, attól tartok hogy agár is van benne és nem is fog meghízni.Ugyan annyit kap enni mint a másik kutyám, ő egy kis gombóc... Tésztát főzök nekik mindennap, meg ha van valami hús maradék, ami nálunk gyakori, azokat is kapják. Meg pótlásként estére adok nekik száraztápot.
2011. dec. 27. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pulyk,hús,kaja esetleg
2011. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen tápot kapnak?:) Mert van olyan hogy a táptól nem hízik a kutya,mert nincs benn tápanyag :)
2011. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyen sok tészta nem a legtutibb...

Több zsiradékra lenne szükségük...


Adhatsz nekik lágytojást is!


De az lenne az igazi, ha minimum Dog chow-t kapnának.

És akkor amellé csak víz kell.

Bár én a Happy dogra vagy az Acanára szavaznék...

Ha neten rendeled, olcsóbbak.



Küldhetnék képet a kutyusról, hogy lássuk, tényleg sovány-e, vagy csak az agárvér miatt olyan...

Oldalról meg felülről is jó lenne látni...

2011. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Milyen táp?

A tésztától nem fog hízni nincsen benne semilyen tápanyag csak annyit érsz el vele hogy tele van a hasa.

2011. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azthiszem Bodri a táp neve.

Annyi féle kutyakaja van, hogy fogalmam sincs mi lenne a jó...

Hogyan tudok ide képet feltölteni?

2011. dec. 27. 18:43
 6/12 anonim ***** válasza:

A jó minőségű tápot keverd össze maradék szaftokkal, hogy minél ízesebb legyen, akkor eszik belőle rendesen!

Vagy a tésztával keverd össze. Ami épp adódik.

Ha meg ilyen alkat, akkor lehet jól érzi magát így, csak annyi tartaléka legyen zsírban, pár miliméter, hogyha esetleg beteg lesz, és étvágytalan, akkor legyen mit felélnie.


Sok sikert,nekünk is ez volt a gondunk, infúzió is lett a dologból,amikor egyszer kisebb baleset érte, a fájdalomtól nem akart enni :(, azóta pont sz@rom le, hogy minden nap kutyulgatom neki a pástétomokat az acana táppal, így legalább bezabál rendesen.

2011. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De mit neveznek jó minőségű tápnak? Tudnátok esetleg linket küldeni jó minőségű tápról?

Olyan mintha a kutyám eleje egy terrier lenne a hátulja meg egy agár... az eleje tiszta izom, a lábai is. de a hátulja... vékonyak a combjai és teljesen felhúzott has, mint az agároknak...

2011. dec. 27. 19:01
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]

Happy Dog..szerintem ez jó lesz :)

2011. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Uhhh, Bodri?! Annál még a Pedigree meg a Chappi is jobb, pedig ezzel nem mondtam sokat.

Sajnos az igazán jó minőségű tápoknak 1000 Ft körül van kilója, vagy afölött... de akkor azon kívül tényleg nem kell, csak víz, teljesen kiváltja a főzőcskézős tésztákat meg maradékokat, és jó eséllyel felszed tőle a kutyád némi husit magára.

2011. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én az enyémeknek főzök. Dokinál voltunk már, nem is egynél. Mindegyik azt mondta, hogy nincs baja. Ajánlottak tápot is (1200 ft/kg). Az etetési útmutató dupláját adtam már neki. Az ismerősök megkiabáltak, hogy nem etetem. Aztán a doki mondta, hogy próbáljuk meg azt, hogy főzök neki. Most tökéletes. Rizst, húst, csontos húst főzve kapják. Almát, répát, cukkinit, salátát meg nyersen, leöntöm nekik a levessel, amiben kifőzőm a húst. (Másik kettő a táptól is jól nézett ki).
2011. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!