Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan jussak pénzhez, hogy...

Hogyan jussak pénzhez, hogy vehessek egy kutyust?!

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kutyust venni, de mind ott kezdődik (amit szeretnék), hogy 100ezer. Van egy kis spórolt pénzem, de ha mindig csak spórolgatnék nagyon lassan gyűlne össze. Ugyanis nem szoktam pénzt kérni a szüleimtől csak ha kell valamire, ami nélkülözhetetlen. Esetleg egy pályázat? Segítsetek!

2011. dec. 27. 20:53
 1/7 anonim válasza:
lehet, hogy érdemes lenne szétnézned állatmenhelyen. ott ingyen vannak kutyák, fiatalokat is találsz, eleinte talán ha félénk is, de hálás tud lenni egy ilyen befogadott kutya. az nem derült ki, hogy milyen korosztály vagy. de gondolom diák, ha még a szüleiddel élsz. hétvégére vállalj be diákmunkát. vagy ha lány vagy, keress egy 30 év körüli gazdag fószert, aki támogat. Megéri, nincs benne semmi. csak sokan negatívan állnak hozzá.
2011. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is a menhelyt ajánlom
2011. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen fajta kutyust szeretnél? Fajtamentők esetleg?

Mindenképp félre kell tenned vmennyit a kutyusra, mert orvosi ktg-ek is bármikor adódhatnak, ami nem olcsó.


Barátnőmék egy 3 éves labit fogadtak örökbe, vakvezetőnek tanult, de nem vizsgázhatott, mert van egy kis izületi gondja..

2011. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Akiteki ***** válasza:

Kutyavásárlási pályázatról még nem hallottam:))

Diákmunka: újságkihordás, tescoban rakodás. Az én gyerekeim mindig így keresték meg a zsebpénzüket.

Esetleg megbeszélheted a tenyésztővel a részletfizetést is, ha valaki hajlandó erre

2011. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menhely! De csak akkor vállalj kutyát ha megtudsz neki adni mindent.
2011. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az oké, hogy veszel/örökbefogadsz kutyát, de az igazi kiadás csak onnan kezdődik. Szerintem gondolkodj el ezen, ha most nincs pénzed rá, később hogy lesz? És a később alatt nem egy-két-három évet értek, hanem a vásárlás/örökbefogadás napjától számítva legalább tizet!

Egyébként úgy juss pénzhez, ahogy mindenki más. Munka. Ha nincs rá lehetőség, szülők.

2011. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kutya beszerzése csak egyszeri kiadás. Utána jön a komolyabb dolog. Etetés, oltások, orvos, ha gond van. Felszerelés hozzá, ha minimális is.Még egészséges kutyánál sem kevés pénzbe kerül a tartása.
2011. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!