Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy vegyünk egy kiskutyát?

Figyelt kérdés

A probléma az hogy kolis vagyok és az egyetemi idők alatt is valószínűleg az leszek. Viszont van egy 11 éves húgom. Ő is mindent megtenne higy legyeb kutyánk.

Valami igazán hiteles érv kellene vagy egy jó ötlet.


2011. dec. 27. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a szüleidnek édesebnél édesebb képeket kell mutatni cuki kutyuskákról. Meg el kell mesélni egy két csodatörténetett ahol kutya mentette meg az emberek életét aztán még van ötletem, de azt majd csak akkor ha ez nem válik be. Majd szólj hogy hogyan sikerült. Én profi vagyok ebben mert 10 évig kellett apumat győzködnöm. Apum nagyon ellene volt.
2011. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jobbára sehogy,más kárára meg semmiképp.

Ha koleszos vagy akkor csak a Szüleidnek varrnál jócskán plusz gondot a nyakába hiszen a Kishúgod egymagában nem képes ellátni egy kutyát.

A következő 10-15 évet fémjelzi ez a döntés,hiszen eddig él egy kutya - az egész család számára !

A "kiskutya" idővel megnő,nem lesz olyan aranyos és napi többszöri séta mellett több órás törődést igényel,kutyapiszok összeszedéssel kezdve,fésüléssel de akár fogmosással megfejelve a kötelező játékot.

Végiggondoltad ezt alaposan?!

Túl nagy ár ez (mondjuk Neked a legkevésbé!)azért a kis örömteli időért amit a létével okozna és igazságtalan kihasználása a szeretteidnek.

Ha volna rá affinitásuk akkor már régen lenne kutyátok.

Nekem 5 (!) kutyám van,imádom őket,gyerekpótlóként funkcionálnak,jobbára róluk szól az életem,nonstop elfoglaltságot igényelnek és már egy pár napos nyaralás is megoldhatatlan probléma hiszen nem vihetem őket magammal és a felelősségteljes gondozásukat sincs kire bízni ...

Majd ha önálló életet élsz és abba beilleszthető egy kiskutya akkor akarj Magadnak.

Szerintem.

Remélem segítettem a jó döntést elősegítendő.

2011. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!