Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van értelme meg venni ennyi...

Van értelme meg venni ennyi pénzért egy havanese kölyköt?

Figyelt kérdés

Sok éve szeretnék egy kutyát. Havanese kiskutya lesz.

Már megvan a kennel is és nagyon jó vérvonalról származna a kis kölyök .

Minden nagyon szép , de 120 ezer forint lenne egy kölyök.

Törzskönyvel természetesen , ivartalanítási kérvénnyel , és ilyenekkel. A szülőknek minden papírja látható a tenyésztőnél. Nem kezdő ez a tenyésztő nagyon szimpatikusak a kutyák , már voltam ott és az anya kutya gyönyörű az apa kutya szintén. Sőt még egy nagymama kutya is látható volt minden papírral együtt.


2011. dec. 27. 23:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha kiszámolod mibe került a tenyésztőnek a kölyök, akkor rájössz,hogy olcsón adja.(rendben hobbikutyának,ivartalanításival rendben van az ár.)
2011. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen hobbi kutya lenne , versenyekre sem szeretném vinni , de azért jobb hogy megvan mindene ami kell . :)
2011. dec. 27. 23:31
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia!Én Yorki vásárlás előtt állok.140 ezerért néztem ki egy kuytust akinek minden felmenője díjnyertes meg stb.,de rájöttem,hogy nekem hobbi célra felesleges 60 díjjal büszkélkedő szülőpáros.Néztem egy másik kennelt ahol 80 ezerért kapok tk-es,chippes,oltott,garanciális szerződéssel elátott yorkit.A szülők itt díjnyertesek,de "csak" 10 versenyt nyertek!:))Gondold át,de ha megteheted vedd meg!:))Sok sikert a kutyushoz!
2011. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én átgondoltam , ma egész nap ezen rágódtam.

Nem csak hobbi célra lesz a kutyus.

Versenyekre is szeretném majd vinni. :)

Szépségversenyekre . A kutyusok szülei többszörös díjnyertesek. A kupákat a tenyésztő külön szobában tárolja.

Várom még a válaszokat , van annyi pénzem rá.

Ja és chippelve lesznek a kölykök. Január vége felé fognak megszületni.

2011. dec. 28. 00:16
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeretnéd versenyekre hordani,akkor vedd meg.Én nem szeretném majd a Yorkit,mert nem lenne rá időm,hisz 2 kislányom van.Ha sok időm lenne,akkor én is megvenném a 140 ezres kutyust és tuti járnék vele kiállításokra!Biztos szép.egészséges kutyusod lesz és az minden pénzt megér!:D
2011. dec. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha meg is van rá a pénz, akkor nincs mit rágódni rajta, vedd meg! Ha meg kiállításra is akarsz vele járni, akkor a vételár lesz a legkevesebb a későbbi költségekhez képest.
2011. dec. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nehéz kiigazodni rajtad, azt írod ivartalanítva lesz, mert nem akarsz vele versenyekre menni, aztán alig 1 óra elteltével már nem csak hobbira kell, hanem szépségversenyre akarsz vele járni. Ezzel nincs is baj, hiszen még ezerszer át tudod gondolni, hogy mit szeretnél, hiszen még van 3 hónapod.

Azt tudnod kell, hogy ivartalanított kutyával nem szerepelhetsz kiállításon, legyen az akár milyen szép is.

Szerintem amúgy mai viszonylatban nem sok a 120ezer, főleg, ha neked mindenben megfelel.

2011. dec. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi nem tenyésztőtől vettük hanem szaporítótól 35.000 Ft-ért. Nincs törzskönyve csak az anyukájának és csak egy oltása volt meg szóval minden mást nekünk kellett pótolni és így még többe vagyunk mintha megvettük volna tenyésztőtől 120.000 Ft.ért ! Hidd el nekem megéri!!
2011. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Tudom , nehéz eset vagyok . :)

De majd elválik. Remélem... :)

2011. dec. 28. 15:26
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi is most vettünk nyáron egy havanese kutyát. GYÖNYÖRŰ!! Mi is kennelből vettük, látszott az eladón,hogy nem csak szaporításból foglalkozik a kutyákkal. Mi bőven olcsobban úsztuk meg mint 120 ezer.Ha gondolod keress rá: Dunaszigeti hajnal kennel. Remélem sikerül Havanese kutyához jutnod(mind1 melyik kennelből) ,mert elképesztően okosak ,ragaszkodóak, és nem hátrány ,hogy még jelző kutya is.Sok Sikert!!
2011. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!