Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hónapos kutyusom van, mikor...

7 hónapos kutyusom van, mikor számíthatok rá, hogy elkezd kamaszodni?

Figyelt kérdés

Épp most olvastam az egyik kérdésnél, hogy a kérdező kutyája feszegeti a határokat, kamaszodik.


Itt elgondolkoztam, hogy nálunk ez mikor fog bekövetkezni, ha befog?


8 hetes kora óta nálunk van, próbálom jól nevelni. Nagyon jó kiskutya, szófogadó.


Ő egy kan kutyus és az utcánk tele van szuka kutyákkal.(Akik szerintem mind ivarosak.)


Séta közben láttam már, hogy nagyon érdeklődött az egyik lánykutya felé, de nem tudom eldönteni, hogy azért mert tüzel a szuka és erre reagál vagy mert régóta barátok, mindig is szerettek együtt játszani.


Szóval utcán láttam már esetleges jeleket a kamaszodás felé, de olyat például, hogy kaparja a kaput, hogy mehessen a szuka kutyákhoz, na ilyet még sose.


Mit gondoltok, mikor várható, hogy beköszönt a kamaszkor?


2011. dec. 28. 09:57
 1/2 Akiteki ***** válasza:
Mostanában. 8-9 hónaposan már ivarérett lesz, ilyenkor kezdenek kicsit elszemtelenedni. De van, akinél ez meg sem látszik, mert nem próbálgatja feszegetni a rangsort.
2011. dec. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vetted még észre, hogy olyanokért, amit eddig hibátlanul tudott, mostanság kétszer kell szólni? Vagy hogy húzna séta közben? Mert lassan időszerű, de persze ez nem mindenkinél következik be, lehet, hogy pont egy kellemes kamaszt fogtál ki, vagy megfelelően kezeled a dolgot, úgyhogy fel sem merül benne, hogy elmenjen csajozni.
2011. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!