Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mopsz gazdáknak mi a tapaszt...

A mopsz gazdáknak mi a tapasztalata a mopszal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
HA tudtok linkeljetek képet.
2011. dec. 28. 11:09
 1/4 Amandaroza ***** válasza:

Az én kutyám mopsz és sicu keverék.

A mopsz aki az én kutyám szülő anyja,kicsit lomha hízásra hajlamos.Szeme érzékeny kicsit előre ugró.

Jó tulajdonságai:Nagyon ragaszkodó!Szófogadó,hamar betanítható,kicsit mérges kutya,de attól aranyos,Szereti ,ha ő van a központba.

Általában lépcsőzni nem szeret,de rá nevelhető :)

Sokat vigyázunk a mi kutyánk mamájára :)

Ime az én kis keverékem [link]

2011. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. dec. 28. 11:23
 3/4 katus812812 válasza:
Nekem van egy fiu mopsz kutyám . Legjobb kutya amit csak lehet választani .. tudom mert már volt pár :D .. éjjel horkol ééss ha fent van akkor pedig ugy komunikall hogy röf¨géshez hasonló hangokat ad ki .. nagyon édes :D .. és nagyon ragaszkodó falyta .. csak ajállani tudom :) !
2012. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Imádnivaló egy kis dögök, az egyszer biztos. Nagyon tudnak röfögni és horkolni, nagyon édesek. Nekem ez az első, de biztos vagyok benne, hogy még lesz egy pár.:D Ahogy előttem írták, valóban nagyon ragaszkodóak és iszonyúan szeretetreméltóak. Aki ezt a fajták választja biztosan jól dönt, szerintem nincs még egy ilyen ragaszkodó és hűséges fajta. Nem mellesleg okos, könnyen tanítható, már csak azért is, mert szeret a gazdi kedvében járni. Amilyen kicsi fajta és nebáncs virágnak tűnik, annyira nem kíméli magát. Az egészségéről hallottam, hogy ezen a téren nem a legmasszívabb, nálam még nem voltak gondok, remélem nem is lesznek.:)
2012. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!