Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki kölyök kutyusom 7hetes....

Yorki kölyök kutyusom 7hetes. Mit javasoltok milyen samponnal fürdessem? Valamint a fülét felragasztottam, szerintetek ér valamit?

Figyelt kérdés
Kívàncsi lennék mivel én most azzal fürdetem ami itthon van meg syoss balzsamot kap valamint nem lesz attól baja h babahintőporral hintőporozom?
2011. dec. 28. 13:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Embernek valóval TILOS..max Baba samponnal..egyébként nem neked volt az a kérdésed hogy ki tud olcsón yorkit?Arra az volt a végén a válaszod,hogy egy yorki-máltai keveréked van..akkor minek felragasztania fülét?
2011. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
2011. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Akiteki ***** válasza:
95%

Koszosan kaptad? Ha nem, akkor minek fürdeted?

Persze, hogy ér valamit a fülragasztás: ragasztós lesz a füle. Utána meg fürdetheted.

2011. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

"Üdv! Végül 20ért vettem egy nagyon szép egészséges yorki-máltai mixet. Méretre akkora lesz mint egy fajtatiszta yorki! Az annya fajtatiszta yorki ott volt anyuka is ahonnan hoztuk,nagyon gyönyörű volt! 7hetes szuka kutyust!"

Egyébként menj el mondjuk a Fressnapfba és ott van direkt kölyökkutyáknak való sampon!

2011. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Inkább csak nyáron fürödjön.
2011. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon nem kell fürdetni, évente 1-2 alkalommal is elég... Az én rotimat is sokat fürdettem eleinte, és kihullott a hátán a szőre, szinte teljesen szőrtelen lett ott, mire rájöttünk, h a sok víztől van. És nem értem, miért kell a fülét felragasztani...?
2011. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A yorkiet havonta nyugodtan meg lehet fürdetni, csak arra kell vigyázni, hogy mivel fürdetik, illetve hogy rendesen meg legyen szárítva. A fülét szokták ragasztani (még a nagy tenyésztők is!), de arra vigyázz, hogy a fehér színű bőrkímélő ragtapaszt használd.
2011. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A babahintőport meg felejtsd el!
2011. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Akiteki ***** válasza:
61%
A fülét olyanra tenyésztik, hogy felálljon. Nem ragasztóval csinálják.
2011. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

Mi az, hogy azzal fürdeted? Pár napja van nálad, jesszus, hány naponta fürdeted?? 2-3 havonta elég! És minek a hintőpor??

Te jó ég, olvass már el 1-2 cikket a kutyatartásról!!


A füléről le kell vágni a szőrt, kutyakozmetikus megcsinálja. Ne ragasztgasd, mert egyáltalán nem biztos, hogy attól állni fog, ugyanis a máltai selyemkutya lógófülű.

2011. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!