Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első kutyának a MOPSZOT vagy...

Első kutyának a MOPSZOT vagy a HUSKYT ajánlanátok és miért? 13/L

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 28. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

két teljesen különböző fajta, teljesen mások az igényeik.

Kinek, hova, milyen körülmények közé?

2011. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Még nem lesz csak érdeklődök.Mert ez a két fajta tetszik.Úgy kb.19 vagy 20 évesen fogom megkapni.De szeretek biztosra menni.
2011. dec. 28. 15:06
 3/14 anonim ***** válasza:

de teljesen más a két kutya. A mopsz egy szobakutya, családi kutya, a husky egy kerti falka kutya.

Egészen mások az igényeik, a tartásuk, a viselkedésük...

2011. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudom.De melyiket ajánlanátok és miért és miért nem.
2011. dec. 28. 15:12
 5/14 Akiteki ***** válasza:
Én elfogult vagyok, mert első kutyám is husky volt, de ennyi info alapján inkább a mopsz.
2011. dec. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akiteki és miért indokolj kérlek.
2011. dec. 28. 15:16
 7/14 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok indokot is!!
2011. dec. 28. 15:21
 8/14 anonim ***** válasza:

Indoklás:


Nem tudjuk hol élsz, vagy hol fogsz lakni 20 évesen. Nem tudjuk szeretsz-e mozogni. Nem tudjuk, hogy mi érdekel téged stb....


Milyen indoklást vársz? Ha szeretnél sokat mozogni és nem baj, hogy a lakás meglehetősen szőrös lesz, amikor vedlik a husky akkor nyugodtan vegyél azt. Ha neked a kutyázás majd egy kört jelent a házak között, esetleg néhány kutyaruhát akkor mopsz vagy még az sem.

2011. dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én a két fajta közül a mopszot választanám, mert vidám pofa, könnyebben tudod lakásban tartani, könnyen tudod a szőrét ápolni, okos kiskutya, néha makacs, viszont rosszul bírja a meleget, nyáron ügyelni kell rá.
2011. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Akiteki ***** válasza:
Azért, mert nem írtad, hogy bármit tudnál a fajtáról, ismernéd az igényeit. Néhány év és beüt a nagykamasz kor, amikor esélyes, hogy a hapsik előrébb lesznek a rangsorban, mint egy kutya. Ebben az esetben egy mopsz marad a szüleidre és nem egy huskyt nevelniük.
2011. dec. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!