Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy a másfél éves...

Normális, hogy a másfél éves francia bulldogomnak még nem jött elő a rózsaszín rész a nemi szervéből?

Figyelt kérdés
A lánykutyákat próbálja meghágni, meg mozog is, de sose láttam eddig, hogy kijönne neki.
2011. dec. 28. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

nem tudom vidd el orvoshoz.De ha jól tudom nem tudja meghágni mert rövid a lába és nem ér fel odáig.Itt megtudod nézni.

http://www.youtube.com/watch?v=lHwLUJ2XSmo

2011. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Akiteki ***** válasza:
100%
Talán mert nem tüzelnek a lányok, csak domináns a kutyád.
2011. dec. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De nekem úgy tűnik, hogy izgalmi állapotba jön, de még sem jön ki a rózsaszín része.

Megduzzad neki, csak nem jön ki

2011. dec. 28. 15:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fitymaszűkülete van.. (Nem tudom, kutyáknál van-e, biztos van..)
2011. dec. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, hogy valami egészségügyi baja van, akkor vidd el állatorvoshoz, amúgy meg illene megnevelni, hogy ne csináljon ilyeneket, mert pofátlanság más kutyákkal (és gazdáikkal) szemben, meg akár rosszul is járhat ha ilyet csinál!
2011. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem tartom pofátlanságnak, mivel a szuka kutya gazdája megmondta, hogy ivartalanított a kutyája és őt abszolút nem zavarja, mert fel se éri, és a kutyája se hagyja
2011. dec. 28. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ti ezt egymás között lebeszéltétek, akkor rendben, csak arra vigyázz, hogy másik kutyákkal ne csinálja! Ha az enyémmel próbálkozna, akkor vagy a kutyám, vagy én lerendezném. De a többi kutyás ismerősöm sem tűri, hogy bármelyik kutya rámásszon az ő kutyájára. Volt már rá példa, hogy a pofátlan eb gazdája utólag pampogott, hogy "a saját kutyámat csak én fegyelmezhetem". Nem tette meg, megtettük helyette... Kutyaiskolában sem tűrik az ilyesfajta viselkedést.
2011. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!