Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 14 hetes boxer szukának...

14 hetes boxer szukának medium vagy large kölyök táp kell?

Figyelt kérdés

Én eddig Medium baby-t vettem,mert ez felnőtt súlyán 11-25 kilót ír.

Megnéztem a fajta standardot és a szukára 25 kilót ír.Ezért mertem eddig Medium Baby kölyöktápot venni.Happy Dog.

Ma kerestem a tápot (átpakolták) és közben elkezdtünk az eladó lánnyal beszélgetni,erre ő mondja,hogy Maxi Baby kölyökre vegyem mert a boxer nem a medium kategóriába tartozik.Nem akartam vele vitatkozni,de én mégis a Mediumot vettem.Lehet nagy hiba volt? Elbizonytalanodtam.


2011. dec. 28. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Maxi Baby-t venném a helyedben. Szerintem is inkább az a kategória.
2011. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,még ha tényleg large breed is akkora nagy hibát nem követtél el. Egyébként, nehéz kérdés, talán én is inkább nagytestűhöz sorolnám, de bizonytalan a dolog, én megnézném a szüleit, hogy nem különlegesen nagy boxik-e, aztán ha nem, akkor maradnék a médiumnál. A Happy Dog egyébként egy tök jó prémium minőségű állatorvosok által javasolt táp, jó, hogy azzal eteted. A lényeg, hogy egy kis vitamint, kalciumot még kaphat mellé, aztán tényleg nem lesz semmi gond..
2011. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyukája mekkora egyébként, mit mondott a tenyésztő?
2011. dec. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy prémium táp mellé tilos plusz vitaminokat adni, na meg persze kalciumot is.
2011. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az anyukája 23.5-24 kilós,inkább nyúlánk testalkatú.56 cm magas.Ő Madiummal etette,kaptam is az első zsákot ajándékba.Tudom meg kéne bíznom a tenyésztőbe,de az eladó lány olyan vehemenciával mondta,hogy nem a jó kategóriát veszem neki,hogy elbizonytalanodtam nagyon.Eddig semmilyen kiegészítő vitamint nem adtam neki,mert úgy tudtam ez mellé a táp mellé nem kell.
2011. dec. 28. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor maradj ennél! És tényleg ne adj neki mást! Esetleg, ha pluszban szeretnél zöld kagylókivonatot adhatsz neki, de úgy gondolom az sem indokolt :)


Nekem bullmasztiffom van, én Happy Dog Maxi Babyvel etetem, ő jóvan nagyobb lesz, mint a boxered, így én biztos, ami biztos, adok neki zöld kagylót pluszban.. (Bár a táp is tartalmaz..)

2011. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is bullmasztiffom van, már 1 éves, én Dog Chow-val etetem most, de ha elfogy ez a zsák, akkor Eukaubára váltunk. Én kiskora óta adok neki pet-phos vitamint, bár az utóbbi hónapokban Glyco-Flex Classicot adtam neki, még van belőle pár szem.(elég hal szagú).Szerintem jó minőségű tápok mellé is lehet adni vitamint, még ha kevesebbet is, mert ha sok a szervezetében akkor úgyis kipisili, de semmi nem hiányzik a szervezetéből. Amúgy sok gyömölcsöt zöldséget is etetek vele, meg főzök neki májat rizzsel, csirke-pulyka nyakat. Ezek hasznosak számára, és nem mellesleg imádja! gyönyörű izmos, csillog a szőre, nem büdös a lehellete!

Szerintem a boxi szukát sorolhatod középkategóriába. Mert például ismerek egy boxer szukát, aki 24kg és szerintem pici. Bár lehet, hogy a bullmaci miatt látom kicsinek.:)De nyugodtan adhatod neki a médiumot továbbra is, csak adj mellé vitamint, pl a Pet-phos kölyköknek valót. Állatorvosnál meg tudod venni, és asszem 4000valamennyi.

2012. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!