Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Bichon havanese...

Mit csináljak? Bichon havanese kiskutyám sokat iszik.

Figyelt kérdés
3 hónapos Bichon havanese kiskutyám van ma reggel óta rengeteget iszik és pisil ez mitől van ? és mit lehet tenni ?
2011. dec. 28. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi az a rengeteg? Mennyit iszik kb?
2011. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ilyen kisebb méretű egybe (enni-inni való) tálkája van direkt kis testű kutyáknak. és ma már vagy 7X újra kellett tölteni. Ma már vagy 10X pisilt . 1 sétánál 3X máskor meg éppen hogy egyet pisil (még nem szobatiszta és fent is van egy kis helye ahová pisil) ma voltunk állat dokinál fül problémák miatt + veszettség elleni oltással lehet ,hogy emiatt van?
2011. dec. 28. 16:30
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát, ezt nem tudom sajnos.

Várj vele 1-2 napot, ha továbbra is sokat iszik, akkor menjetek vissza a dokihoz.


A sok folyadékbevitel veseelégtelenségre vagy cukorbetegségre is utalhat. De itt még csak 1 napról van szó. Szerintem hívd fel a dokitokat és kérdezz rá.

2011. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Akiteki ***** válasza:
Nem adtál neki valami nagyon zsíros kaját?
2011. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a lakásba nincs túl meleg ??mert nálunk bár felnőtt bichon frise-mnél volt az hogy sokat ivott és liheget ilyenkor télen ugye nagy a szőre és hát meleg volt számára a lakásba,szóval ha nálatok is meleg van akkor azért is ihat olyan sokat..
2011. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Dehát eddig nem ivott sokat csak ma kezdte el :/ amúgy nem adtunk neki semmit reggel kapott egy kis párizsi szeletet de nem hiszem,hogy azért lenne :S
2011. dec. 28. 18:03
 7/12 A kérdező kommentje:
meg persze a szokásos táp
2011. dec. 28. 18:04
 8/12 A kérdező kommentje:
Jaj istenem! Attól tartok cukorbetegség gyanús :'( utána néztem a netten és ezek a tünetek arra utalnak :( ha pár napon belül nem hagyja abba elviszem dokihoz. De szerintetek ez ilyen fiatal kutyáknál is elő fordúlhat?
2011. dec. 28. 19:29
 9/12 Akiteki ***** válasza:
El nem tudom képzelni, hogy 3 hónapos kutyus cukorbeteg lenne.
2011. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én is ebben reménykedem de szerencsére ma már nem tűnt fel,hogy sokat ivott volna :)
2011. dec. 29. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!