Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy vettétek rá a szüleite...

Ti hogy vettétek rá a szüleiteket hogy legyen egy (nagytestű) kutyád?

Figyelt kérdés

2011. dec. 28. 17:00
 1/7 anonim válasza:
Félek a sötétben,meg egyedül az utcán. Nekem ez volt az indokom. A másik pedig hogy ffelszedtem vagy 10kilot,ellustultam, igy a kutya kordában tart ugye. De megbarátkoztak ök is vele:) Bár azóta is minden etetésnél mondják hogy "mennyit eszik ez a kutya..." "én nem eszek ennyit.."
2011. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egyébként milyen kutyust szeretnél?
2011. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Husky.

De a szüleim nem igazán mondták, hogy oké... Szóval vannak kisebb problémák. :(

2011. dec. 28. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett őket győzködnöm..magyar agaram lesz,panelban lakunk..egyszerűen a szüleim nem szeretik a kistestű kutyákat :)
2011. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem anyát hogy kaphatok egy németjuhászt, és megengedte mert az még csak a 2. kutyám volt meg az 1. kutyám mellé jól jött még egy hogy ne legyen magányos és ne unatkozzon.
2011. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Apa egyből beleegyezett mert imádja a kutyákat, Anyát már nehezebb volt rá beszélni nem azért mert nem szereti a kutyánkat de azt mondta hogy már van egy akkor minek még egy. Meg ígértem neki hogy a születésnapomra kapott pénzből veszem meg a kinézett kutyus (német juhász), mondtam neki fizetem a benzin pénzt is hogy elhozzuk, fizetem az éves oltásait, a vizsgálatokat, a kutya chipet, takarítok utána. Akkor azt mondta folyamatosan hogy nem kell az nekünk meg ilyesmi. Szóltam apának beszéljen vele és reggel úgy ébresztettek "megyünk akkor a kutyáért vagy még alszol".


De mindenki nagyon imádja, mert nagyon sunyi, barátságos, és Anyukám is azt mondta nagyon megérte az árát a kutya :)

Remélem neked is sikerül a szüleidet rábeszélni!

2011. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor elköltöztünk családi házba, már rágtuk anyuék fülét, hogy kéne egy kutya. Én egy Bernáthegyit szerettem volna, tesóm egy Mopszot. Na itt tegyen valaki igazságot. :)

Végül megegyeztünk, hogy közepes testűt szeretnénk, mert egy Bernáthegyi tényleg kienne az összes vagyonunkból, viszont ha már kutya, akkor legyen "kutya mérete"! :)

Amint meg lett az új kerítésünk (nem helyenként hiányos, lyukas stb), még erősebben kezdtük rágni anyuék fülét. Végül láttunk egy újságban egy hirdetést, ahol Border Colliekat hirdettek. Azonnal beleszerettünk már a képbe is, felhívtuk őket, mondták hogy még egy színhibás kiskutyájuk maradt. Elmentünk megnézni anyuval és azonnal beleszerettünk. :) Mintha a kutyus is első látásra belénk szeretett volna, úgyhogy úgy döntöttünk, hogy némi előkészületek után hazajön velünk. :) (Minket aztán baromira nem érdekelt, hogy hány %-ban fehér vagy fekete)

Imádja az egész család, nem csak a szűk család, a nagyszülők, unokatesók, barátok, mindenki. Azóta jött még egy Border, én elfogult voltam nem szerettem volna ha jön, mert szegény öreg kutyánk így háttérbe szorul majd. Teljes mértékben anyu döntötte el, hogy jöjjön egy második, hátha kicsit jobb kedvre deríti az "öregünket", lesz társasága.

Ő hatalmas boldogságot hozott megint a családba, imádja az öreg is, mi is, nagyon jó döntés volt!:) Ő lett a legjobb pajti, az öreg anyuhoz ragaszkodik nagyon, a kicsi velem mókázik mindig, akár egy kistesó, igazán jó érzés! :)

2011. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!