Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki bérházban kutyát tart...

Aki bérházban kutyát tart hogy vették ráá a szüleiket hogy legyen kutyájuk? Mert nekem van egy kistestű tacskó keverék és imádoom meg játszok vele de sajna a szüleim nem engedik hogy otthon tartsam ezért csak mamámék lehet :' ( Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 17:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem vinnéd le,nem szobatiszta,nem foglalkoznál vele..a szüleidre hagynád a nevelését..egyébként én egyszerűen vártam 7 évet az első kutyámra és kész..
2011. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De levinném már 3 hónapja nálam van a kiskutya és még mindig nem untam meg imádom azta kis vakarcsot olyan cuki imádom mindig játszok vele és mindig adok neki jutalomfalatot és most tanítom mamámék éppen szobatisztaságra hogy anyumék megengedjék mindenképpen :) és remélem sikerrel járok én már amúgy kicsi korom óta szeretnék kutyát de soha nem kaphattam meg ezt is az ajtónk előtt találtuk meg és már amikor megláttam akkor a szivemhez nőt bármit megtennék azért hogy otthon legyen és mindennap lássam a kis drágát♥♥♥ :)
2011. dec. 28. 17:43
 3/16 J3Tears ***** válasza:
Ja, mert még 'kiskutya'. Még tündi-bündi, falnivaló kis jószág, aztán majd ha megnő, szarsz nagy ívben a fejére. Ott marad nyűgnek, a szüleidnek meg majd fájhat a feje az ebadó miatt. Aztán megunják, és a kutyus meg mehet az utcára/autópálya szélére. Azt hiszed, 3 hónap olyan sok idő? Itt évekről (szerencsés esetekben akár 12-15 évről) van szó.
2011. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
jahh amúgy apropó én szeretném fizetni az ebadót
2011. dec. 28. 19:18
 5/16 anonim ***** válasza:
Gondolom a saját pénzedből mi?Amit te keresel meg?Ne nevettess már! Gondolom anyuci meg apuci pénze lenne..csak mondjuk szülinapodra kapnád a pénzt..az NEM a te pénzed hanem a szüleidé..én nyáron melózni megyek..na az az én pénzem lesz mert én keresem meg..és legyél olyan kedves ne nyomorékozzál le senkit..
2011. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
és az már nem az én pénzem amit kapok arra költöm amire akarom okéé nem nyomorékozlak le de te meg ne mond azt h nekem felnőtt koromba nem kéne a kutya mert nem ismersz és nem tudod milyen állatbarát ember vagyok
2011. dec. 28. 19:57
 7/16 anonim ***** válasza:
Sehogy. Szépen kivártam, amíg megkapom az első teljes fizetésemet az első biztos munkahelyemen, és már hoztam is ki a kedvenc kutyámat a menhelyről.
2011. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Én rengeteget beszéltem a kutyákról anyukámnak és 1 és fél év múlva beadta a derekát...:) Meg megígértem neki,hogy mindent megcsinálok vele és be is tartottam :) de volt olyan nap,amikor nem volt kedvem levinni...Nagyon nagy felelősség egy kutya! Nekem ez a 3. kutyám,de attól még 20-30 ezerbe is kerülnek...
2011. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Kérlek ne figyelj rájuk! Hülyeségeket beszélnek! Én is nagyon nagy állatbarát vagyok :) Van facebook-od?? Hány éves vagy?? Privibe beszélünk?
2011. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Mát elnézést..de nem beszélek hülyeségeket..azért egy 12 éves ne mondja már meg ki beszél hülyeséget meg ki nem..egyébként én is nagy állatbarát vagyok..5 éves korom óta járok kutyakiállításra..szóval ne magyarázzál hogy nem vagyunk állatbarátok..kösz..
2011. dec. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!