Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki bérházban kutyát tart...

Aki bérházban kutyát tart hogy vették ráá a szüleiket hogy legyen kutyájuk? Mert nekem van egy kistestű tacskó keverék és imádoom meg játszok vele de sajna a szüleim nem engedik hogy otthon tartsam ezért csak mamámék lehet :' ( Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 17:33
1 2
 11/16 J3Tears ***** válasza:
Ha kicsit talán megpróbálnátok felnőttesebben hozzáállni, akkor beismernétek, hogy Blue11-nek igaza van. Ha kapnál kutyát, nem neked kéne fizetned az oltást, kutyakaját, kutyaiskolát, stb. Nem értem, miért nem lehet kivárni azt az időt, amikor már te magad tudsz gondoskodni egy élőlényről. Pár évbe szerintem senki sem halt még bele. Amint lesz saját lakásom, saját jöbedelmem, az első dolgom nekem is az lesz, hogy hozzak egy kutyát a menhelyről, de addig VÁROK. A kutyatartás nem annyi, hogy leviszed kétszer sétálni, meg néha megsimogatod, esetleg egy botot eldobsz neki. Talán kicsit érettebb gondolkodást is igényelne!
2011. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
tudom mit jelent a kutyatartás és tudom, hogy nagy felelőségel jár de nem baj én mindig szoktam anyuméktól kapni zsebpénzt és lehet,hogy az ő pénzük sőt biztos de azt azért adják, hogy arra költsem amit jónak látok és én a kutyámra költöm nekem minden pénzt meg ér a kutyám mert nagyon szeretem költhetném én azt a pénzt is másra is de én rá költöm :) B.U.É.K.
2011. dec. 31. 14:12
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig tanítsd szobatisztaságra és ha látják, hogy foglalkozol vele (és persze ha nem gond a pénz), akkor tuti megengedik.

Egyébként 1. Blue11 nem kéne így beszélned, te se vagy sokkal idősebb 15 vagy mennyi, valahol olvastam.

2. Oké, hogy nyári munkázol, de nem hinném, hogy a szüleid ne szállnának bele a költségekbe vagy tévedek? (ha nem tévedek, akkor meg neked nem kéne mondanod, hogy majd, ha maga fizeti, ha meg tévedek, akkor boccs)

2012. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Utolsó:Igen 15 vagyok,de viszont sokkal érettebb a gondolkodásom..és én hogy beszélek?Már ne haragudj de a kérdező nyomorékozott..egyébként nem fognak beszállni a költségekbe,mert

1. ismerőshöz megyek melózni,és a cégnél ha mindennap bejárok havi 100 ezret megkeresek..(nem fellengzésből mondtam)

2.Anyukámék nem fognak beszállni,mert mint említettem elég jól fogok keresni..és ha kapok is a családtól pénzt,az maximum a bátyám és a nővérem lesz,mert külföldön dolgoznak :)

2012. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Blue11 nem vagyok 12 éves...Ááá,nem beszéltek hülyeségeket...Szegény fiú vagy lánynak hülyeségeket mondtok...
2012. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Muszáj mindig mindenkibe belekötni?Ő csak feltett egy kérdést ami ennek az oldalnak a lényege és normális válaszokat várt rá!Ha csak belekötni tudtok a kérdezőbe,inkább ne is írjatok "válaszokat"a kérdésére!
2012. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!