Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem pisil felemelt lábbal?

Miért nem pisil felemelt lábbal?

Figyelt kérdés
Van egy 13 hónapos, ivaros kan kutyám. Nem kellen már normálisan pisilnie? Miért nem emeli fel a lábát?
2011. dec. 28. 19:00
 1/8 evelynn99 válasza:
előbb utóbb biztos fel fogja emelni a lábát nekem is volt az előző kutyám aki 19 hónapos korában tanult meg rendesen pisilni!!
2011. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Frody ***** válasza:
Az én Sharpeiom 4 éves és még mindíg nem emeli fel a lábát.És semmi gond nincs vele.
2011. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Akiteki ***** válasza:

Nem kötelező. A lábemelés a domináns kutyák szokása.

Nálam is a sorban alul lévő kan guggolva pisil ha ott a főnök. Pedig már másfél éves múlt.

2011. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A régi mopsz kanunk egy kiállításon leste el egy dobermantól, másfél éves korában. :)
2011. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, az uccsó nem írt hülyeséget, tényleg ellesik egymástól.
2011. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kiskutyusom most egy éves, de már három hónapja emelgeti legalább. Valószínűleg ő is az idősebb kutyánktól leste el. :) Az öregebb sokáig nem emelte a lábát. Ő a dominánsabb, de ha nincs kedve most sem emeli fel mindig a lábát.
2011. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:
A második kanom leste, hogy mit csinál az "öreg" Volt, hogy nem sikerült elsőre eltalálnia, és a fa helyett engem pisilt le:))
2011. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az enyém francia bulldog, 3 éves kan. van hogy egész nap ugy látom hogy "lányosan" pisil :) van amikor csak 1x-2x egy egy alkalommal. ahogy a kedve tartja, de nem szokta lepisilni a lábát :)

nem kötelezö ugy pisilniük ahogy az "elvárt" szerintünk

2011. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!