Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy kint végezze...

Mit tegyek, hogy kint végezze a dolgát?

Figyelt kérdés
Ma került hozzánk egy 2 éves, szuka, westie kutyus. Nagyon rossz állapotban érkezett, koszos volt, büdös és a szőréből ki kellett vágni a beleragadt növényeket.3x fürdettük meg két óráig tartott. Mostmár tiszta, már csak kozmetikushoz kell elvinni. Már odajön hozzánk, de pisilni nem akar. Kivittem már többször mégsem pisilt. Hoztam neki be almot.
2011. dec. 28. 19:14
 1/4 Akiteki ***** válasza:

almot azt hiába viszel be neki.

Meg van zavarodva, nem mer előttetek pisilni.

Ha van flexid, azzal, ha nincs, akkor egy hosszabb madzaggal vidd ki. Ha kicsit távolabb kerül, akkor biztosan ki fogja ereszteni.

2011. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne addig kint maradni vele amig nem pisil..én ezt a módszert választottam,többször kint voltunk 1 órát is,aztán eleresztette,második nap hamarabb elvégezte a dolgát,ma ha kimegyünk szinte ez az első dolga.
2011. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Almot ne.

Vidd ki, és tégy úgy, mintha nem figyelnél. Lehet, hogy el fog tartani egy darabig, de majdcsak összeszedi a bátorságát.

2011. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elengedtem, hogy arra menjen és olyan messzire amilyenre szeretne, de lefeküdt, az udvaron pedig felment a lépcsőn és bement a házba. Akkor megpróbálom, hogy kint maradok vele.
2011. dec. 28. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!