Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retriever fajtájú...

Golden Retriever fajtájú kutyám szőre göndör. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Általában a Goldenek szőre egyenes, de az én kutyám szőre valamiért göndör, valaki nem tudja hogy miért? Előre is köszi.
2011. dec. 28. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Vasald ki!:D
2011. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Törzskönyve van? Ha nincs, akkor egyszerű, nem fajtatiszta.
2011. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ksandor1963 ***** válasza:
Mennyi idős a kutyád, és honnan van? Nem vagyok tenyésztő, de pld. a magyar vizsláknál ritkán előfordul, hogy hosszú szőrrel születnek, és úgy is maradnak. Az ilyen kutyákat a fajta tenyésztéséből kizárják.
2011. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a tenyésztőt. Ha olyanja nincs, akkor azért göndör.
2011. dec. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valamennyi göndörség, illetve úgy mondanám, hullám belefér. Főleg, ha sötétebb arany a kutyád bundája. Persze nyílván nem annyira göndör, mint uszkáré.
2011. dec. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van göndör golden!!
2011. dec. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs törzskönyve a kutyának, 7 hónapos, de személyesen hoztam el egy Kísérleti intézetből, szüleit is láttam, mind a kettő fajtatiszta Golden volt, nem tudom hogy neki miért lett ilyen a szőre, csak a hátán göndörebb úgymond a szőre, hasa alján és mindenütt sima, de a hátán és a nyakán hullámos és göndör.
2011. dec. 29. 11:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. A golden retriver bundájában lehetnek hullámok, lehet picit göndör néhány helyen.
2011. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!