Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az aranyos királyok gyöngye...

Az aranyos királyok gyöngye yorki kennelről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok az illetők véleményére vagyok kíváncsi akik tényleg onnan vettek kis kutyát előre is köszi mindenkinek a segítségét :) Boldog Újévet :)
2011. dec. 29. 08:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Vannak még persze ezeken kívül is jó kennelek, de ők nem abban az árkategóriában vannak.
2011. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet :) Az Árminházi kennelen már gondolkodtam és email-ben beszéltem is a tenyésztővel csak aztán olvastam egy forumon,hogy rosszat írnak róla más meg dicséri és akárhány kennel után érdeklődtem végén mindig ő maradt aki szimpi most viszont sikerült megerősitened,hogy ő lesz az igazi ahonnan veszek :) köszi mégegyszer :)
2011. dec. 29. 18:09
 13/29 anonim ***** válasza:
Ahogy nekem egyszer mondták, minden kennelről mondanak jót is és rosszat is, nem lehet olyat találni, amivel mindenki elégedett. Én ismerek onnan hobbi célra vásárolt kutyákat, szépek, egészségesek, jó idegrendszerűek.
2011. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Super köszönöm :) így már tuti,hogy tőle fogok venni tényleg nagyon köszi a segítséget :)
2011. dec. 29. 18:21
 15/29 Akiteki ***** válasza:
100%

Ha néhány szempontot figyelembe veszel, megkönnyíti a választást:

- Ahol nem adnak törzskönyvet, vagy megkérdezik, hogy kérsz-e, azt alapból felejtsd el.

- A törzskönyv nem elég, egy normális tenyésztő szerződést is ír, amiben kiköti a tartási feltételeket és garanciát is vállal bizonyos egészségügyi esetekre.

- Ahol mindenáron Rád akarják sózni a kutyát, oda se menj. Egy tenyésztő először kifaggat, hogy hova kerül a kutyája és felvilágosít, mivel jár a fajta tartása.

2011. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Rendben megfogadom a tanácsot :)
2011. dec. 29. 18:25
 17/29 anonim válasza:
63%

Szia!


Nekem onnan van kutyusom,most 7 hónapos,törzskönyves,mióta nálunk van,9 hetes kora óta több tenyésztő is látta,mindegyik csodálta,gyönyörű kiskutya. Ajánlom őket! Cáfolnám,hogy szaporító lenne!

2011. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
Azt kifelejtettem,hogy korrekt szerződést is irtak,garanaciával,megbizhatóak maximálisan!
2011. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Okés köszi a segítséget :)
2011. dec. 30. 20:17
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a Bertibono-ból vettem 3 napja egy tüneményes yorki fiúcskát.Több ismerősöm is tőlük vett kutyust és mind egészséges és gyönyörű.80 ezer tk,-vel,chippel.oltással,szerződéssel és garanciával.
2011. dec. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!