Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az aranyos királyok gyöngye...

Az aranyos királyok gyöngye yorki kennelről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok az illetők véleményére vagyok kíváncsi akik tényleg onnan vettek kis kutyát előre is köszi mindenkinek a segítségét :) Boldog Újévet :)
2011. dec. 29. 08:22
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) B.U.É.K
2012. jan. 1. 09:41
 22/29 clara.s válasza:
35%
lehet több féle kutyája van de lelkiismeretes más tenyésztőnek mondott nagyképűvel ellentétben.vettem tőle kutyust nem is egyet, lehet van nála eltérő minőség de akkor egyrészt az árait is úgy szabja.másrészt lehet nem ad irásos garanciát a kutyusokhoz de vállalja a felelősséget.és lehet tőle kérdezni.a lakásban tartja a kutyákat.3 fajtája van : csivava, bichon és yorki, más tenyésztő oldalát nézzétek meg.ott sem csak egy fajta van és kennelben tartják a kutyákat sokszor nem lakásban akkor ők miért nem szaporitók?
2012. dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
100%

WARNING WARNING WARNING!!!!


Aranyos Királyok Gyöngye Kennel, Szabóné Ács Ildikó(0670 211 23 83) "kutya tenyésztő".

Két héttel ezelőtt vettem három kölyköt (2 kan, 1 nőstény) 150 000 Ft-ért, amiről sem számlát, sem az állapotukról megfelelő tájékoztatást nem kaptam.

A kutyák Isospora- val fertőzöttek voltak. A vétel utáni másnap tájékoztattam a hölgyet a kutyák állapotáról, amire válaszadásként annyit mondott, hogy vigyem el orvoshoz... A kutyákat elvittük az Állatklinikára ahol hosszas kezelés után az egyik kölyök elpusztult, a másik kettő infuzios, antibiotikumos kezelés alatt állnak. Természetesen ismét felhívtam a Hölgyet, hogy elmondjam mi történt, de ezt a beszélgetést leírni sem lehet.. A fertőzött kölyköket, amit a Hölgy eladott a többi kutyáim( 1 rotweiler és ’9 hónapos pomerániai törpespicc) megfertőződtek.

A Hölgyet tájékoztattam az eseményekről, amire Ő annyit felelt, hogy nincs garancia a kölykökre, ezzel nem is lenne gond, ha a hozzá állása a problémához megfelelő lenne.

Valószínűleg a kutyái mind fertőzöttek és ez más kutyával szemben nagyon veszélyes, hiszen a kutya elpusztulhat, ha NINCS IDŐBEN és MEGFELELŐEN kezelve.

Szeretnék mindenkit figyelmeztetni, hogy ez többet ne fordulhasson elő, ne fertőzhesse tovább az olyan emberek kutyáit, akik igazán szeretik és gondozzák házi kedvencüket.

Borzasztóan igazságtalannak tartom, hogy ilyen emberek kutya tenyésztőnek adják ki magukat, és hogy ez az Európai Unión belül még ilyen tevékenység működhet.

2014. júl. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, de akár a Római Pápának is kiadhatja magát bárki, ha van aki beveszi, illetve ha nem illegális. Amit ez a szaporító csinál, abban vannak illegális elemek, de amíg a sértettek nem tesznek feljelentést, addig nem lesz változás!


A termék szavatosság a kutyára is vonatkozik, tehát ha beteg állatot adott el, akkor jár a kártérítés. Ne hagyd annyiban, tegyél érte, hogy ne folytathassa a tevékenységét!

2014. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy ne kelljen annyit keresgélned:


[link]


[link]

2014. júl. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
100%

Köszönöm a válaszod.

Mindent megteszek, hogy ez ne történhessen meg többet.

A Hölgyemény most nagyon rossz fába vágta a fejszéjét, mert

garantálom, hogy ennek nagyon súlyos következményei lesznek.

2014. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

[link]


A szánalom tetőfoka ez a nő.

2016. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Mi már nem tudom, hogy hol vettük a yorkinkat de ott 60000ft-ba került. Azóta nincs semmi baja. Hála az istennek.
2016. máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Szabóné Ács Ildikó még mindig szaporít, és rengeteg beteg kutyust adott el az elmúlt évek során. Hiába többször feljelentették már, semmi eredménye nem lett.

Ezen az oldalon is van pár rémtörténet:

[link]

Lehet még írni oda, ill. a posztban megadott címre is.

2018. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!