Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi(k) a rühesség jelei? A...

Mi(k) a rühesség jelei? A kutyák melyik testrészén a leggyakoribb a rüh? Hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 29. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A ruhosseg barhol kijohet de alltalaban leggyakoribb a hajlatokban, ahol melegebb van.

Elkezd kihullani a szore, piros heges "kiutesek" jelennek meg, ami viszket es elobb utobb a kutyus vagy macsek veresre vakarja.

Lehet venni furdetot - sajnos mar nem emlekszem a nevere. A gyogyszertarban kerdezd meg arra emlekszem, hogy en ott vettem.

Nekem nagyon jol mukodott. Kutyamat, macskamat lefurdettem vele. Amiert napokig utaltak, de megerte. Allandoaan kenegettek egymasra a betegsegeket, parazitakat...

2008. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

namost van rá kis ampullában anyag,amit a fürdetővízbe be kell keverni,és avval kell fürdetni a kutyust.Mi 3ezerért vettük.Kicsit borsos,de megéri.Bolhárkra is jó.Az én kutyusom ráadásul ekcémás,és nagyon csúnya sebek lesznek rajta,+kihullik a szép szőre..sajna ezek a dögök nem játszanak!Hát ilyen kis járatszerűségek lesznek a kutyuson,és bármelyik testrészeén...állandóan vakaróznak,hullik a szőrük stb.

Üdv.:Bea

2008. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!