Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kérdésem aminek a...

Van egy kérdésem aminek a hallatán lehet egy kicsit dilisnek fogtok tartani. Vélemenyek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány nev de a kutyusom fiu , szóval ha engem nem zavarna, adhatnák fiú kutyusnak lany nevet?:))
2011. dec. 29. 16:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Anyósom kanját Cukinak hívják. Nincsen identitászavara, és nem is szoktak beszólni érte. Az előző kutyája lány létére Rexi volt. Azzal se kötözködött senki. Kicsit fura ugyan, de általában hamar túlteszik magukat az emberek az ilyenen.
2011. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Akiteki ***** válasza:
Nem tudom belinkelni, már igen régen volt.
2011. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Akiteki ***** válasza:

Margit! Ez nagyon édes!!:)))

Kicsi gyerek koromban a szomszéd lakásban volt egy tacsi, akit Gyöngyinek hívtak. Ha kinn voltam a kertben, ahányszor hívták a kutyát, én is berongyoltam a konyhájukba.

2011. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi, amikor befogadtunk az utcáról egy cicát, apát nem érdekelte a neve, ő elnevezte Aladárnak. De végülis bejött :D
2011. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az én kutyám kan volt és Steffi volt a neve..mindenki azt hitte hogy kan :)) Szóval teljesen nyugodtan add neki azt a nevet :)
2011. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az egy ismerősöm szuka Tacskóját Fickónak hívják. Szóval olyan nevet adsz neki amilyet akarsz.
2011. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
*mindenki azt hitte,hogy szuka..bocsesz véletlen kant írtam :)
2011. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!