Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhásznak nevet ajánlanátok?

Németjuhásznak nevet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2011. dec. 29. 22:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az én drágámnak a törzskönyves neve Hobo volt. De tudok még Rexi, Félix, Lia, Lédi, Artúr, Néró, Raul, Tira. Rájuk mind illik a név. Bár nem tudom fiú, vagy lány-e a kutya.
2011. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi.Azt elfelejtettem írni hogy kannak.
2011. dec. 29. 22:49
 3/22 anonim ***** válasza:
Igor.
2011. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Bonetti,

Szíriusz

2011. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Az enyém törzskönyvi neve Dinó volt én Rini-nek hívtam.
2011. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Baltó
2011. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Rexi, Lédi, Néró, Bonetti, Baltó? Pfff...

Jó, hogy nem Snoopy, Pacsi, Nózi, Cicus.

Németjuhász, basszus, aki leszedi a betörőt a kerítésről, németjuhász, akivel, ha végigsétálsz az utcán, még ha szájkosarat is raktál rá, akkor is átmennek az utca másik oldalára, németjuhász, aki csak picit felhúzza az ínyét, és már elakad mindenki lélegzete, németjuhász, aki az életét adná érted, és harcolna érted az utolsó vérig is.


Ne alázzuk meg egy Bonettivel.


Adj neki olyan nevet, amit ha valakinek említesz, rögtön tudni fogja, hogy németjuhászról van szó, de legalábbis egy kutyáról, amely talpig izom, erő, bátorság, tisztelet.

2011. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Magnum

Razor

Ace

Rampage

Apollo

Ambassador

Admiral

Colonel

Hercules

King

Ramses

Zorro

Bruno

Diesel

Nitro

Pistol

Kingston

Steele

Thor

Viper

2011. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23:24 Attól,mert "kemény" nevű a kutyád még nem jelenti azt,hogy egy véreb lesz,aki megeszi a betörőket.. Mi Német juhászunk mellett úgy jöttek be a betörők,hogy elkezdte őket ugatni a teraszról és ennyi.(pedig nem keverék német juhász.) És taníttatva is volt. Na ennyit a nagy kemény nevekről (neki is Viper a neve..) Szóval lehet cicus is a neve ,de nekimehet a betörőnek attól.
2011. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit,ha izmos, örző védő kutyát akarasz, aki tényleg oda teszi magát ott a Kaukázusi !! 23:24-esnek
2011. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!