Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? A szüleimnek nem...

Mit tegyek? A szüleimnek nem tetszik álmaim kutyafajtája?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék már régóta egy Afgán agarat. Meg felelne nekünk. Most 3 kutyánk van de lehet egy 4. de 4-től több nem. Én már nagyon régóta szeretnék egy Afgán agarat. De a szüleim főleg apum azt mondja hogy szép kutya meg minden de minek mikor szint egy dísz kutya. Nem ugat senki nem jelez stb.. De ez nem is volna baj de a Tacsink is ilyen és 2 ilyen kutya nem kell amelyik nem ugat max a Tacsi után.

Hogyan győzhetném meg őket hogy mégis lehessen egy ilyen kutyám?



2011. dec. 30. 10:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy afgán agár valóban nem jelző kutya..ráadásul elég drága kutya már megvenni is 250-300 ezer forint..én is szeretnél majd egyet,de valóban nem nagyon ugatnak..egyébként ez hü**eség,hogy dísz kutya..mert nem az..vagyis szerintem nem az..egyébként lakásban kell tartani,a szőre nagyon sok ápolást igényel..nem lehet kitenni a kertbe aztán csókolom..
2011. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
*nem lehet kitenni a kertbe,aztán csóklom..a vessző lemaradt..
2011. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Természetesen benti kutya lenne. Hát a szőre tudom hogy nem könnyű munka de van most 2 Pulink. Általában az ő szőrüket is én szoktam megcsinálni. Az nem volna olyan nagy gond azt szívesen csinálnám.

Volt már agarunk tavaly télen halt meg egy Magyar agár. Azt apum szerette nagyon és jelzett is ha jött valaki de csak akkor ha többi kutyánk is ugatott.

Azt amúgy apum úgy éri hogy dísz kutya hogy a vadászaton kívül másra nem igazán jó. Mondjuk a Tacsi keverékünk is inkább ilyen tipikus kanapé eb.

De ez nem is volna baj megengednék ha van egy ilyen kutyánk itt csak az a baj hogy így már 2 lenne. És akikkel beszéltünk kutya kiállításon is azt mondták elég véletlen ha ugatnak...

2011. dec. 30. 10:49
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát értem én,de lehet nem csak azzal van baja apukádnak,hogy nem ugat ,hanem hogy nagyon drága fajta is..egyébként olyan előfordulhat,hogy eltanulja az ugatást a többi kutyától,de nem valószínű..vagyis hallottam már ilyen esetről is,de nem gyakori jelenség :)
2011. dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy sőt tuti hogy ez is benne van, hogy egy sárga fajta. Talán majd úgy ha gyűjtök pénz és felét kifizetem.

A nem rég vett Pulinkkal is így volt.....


Amúgy köszönöm a választ!

2011. dec. 30. 10:54
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,nem tudom hány éves vagy de ha még nem vagy 18 akkor diákmeló(én is arra megyek,hogy kifizessem a kutyámat,vagy ha elmúltál akkor normálisan több fizuért eltudsz menni dolgozni :) És akkor ha mondjuk 80 ezret keresnél havonta akkor 3 hónap alatt meglenne 240 ezer forint tehát már majdnem az egész kutya :)
2011. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem még nem vagyok 18 csak 15 éves. Hát igen ez nem is rossz ötlet.
2011. dec. 30. 10:59
 8/15 A kérdező kommentje:
*előbbibe ezt akartam sárga helyett írni hogy drága fajta
2011. dec. 30. 10:59
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is 15 vagyok..szóval már te is mehetsz diákmelóba :) Persze csak nyáron..bár én is elmegyek nyáron,de viszont előtte lesz meg a kutya és mikor megvesszük a kölyköt utána fizetem ki a melóból :)
2011. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

esetleg kérdezd meg hogy azon kivűl hogy nem jelez mi a baj a kutyával..


nálunk hasonló helyzet volt, volt egy havanese-ünk meg egy bichon frise-ünk ,sajnos a havanese daganatos lett és elkellett altatni , anyáék egyáltalán nem akartak még egy kutyát a frise-ünk mellé ,aztán amikor nyáron megengedték hogy legyen kutya akkor tesómmal azon gondolkodtunk milyen fajta legyen ,neki a yorki tetszett anyáéknak viszont nem és azt mondták hogy vagy havanese vagy frise lehet az új kutyus más nem,így havaneseünk lett,nagyon szeretkük meg minden :) szóval ha a szüleid nem akarják akkor nem hiszem hogy nagy esélyed van az agárra..próbáld meg győzni hogy ott van a 2 puli ők jeleznek..

2011. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!