Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elszöktek a kutyáim. Mit tegyek?

Sophie12 kérdése:

Elszöktek a kutyáim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kiszöktek, és egy nő azt mondta, hogy egy zöld nagy autóba tömték. Próbáltam már hívni a menhelyeket, és körül néztem mindenhol. Mi mást tehetnék még?
2011. dec. 30. 15:11
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Fajtamentőket hívhatod, már akkor is, ha hordozzák egy adott fajta jellemzőit. Kérd meg a menhelyt, hogy lehetőleg a szomszédos megye vagy az egész országban a többi menhelyt értesítsék. Nagy segítség, ha facebookra raksz fel megosztásra hírdetést. Írj az állatvédő szervezeteknek fb-on, őket sokan nézik, biztos megosztják ezt.

Hogy szökhettek el? Felelősségteljesebben kellett volna rájuk vigyáznod.

2011. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Hajnalban átrágták a kerítést és átszöktek a szomszédba,ott pedig nyitva volt a kapu. Reggel anyu elment keresni őket, és egy nő azt mondta, hogy egy zöld autóba dobták őket. Tehát nem az én hibám.Felhívtam a menhelyeket, de nincsenek ott. Felvették az adatait, ha odakerülnének, akkor hívnak. Már mindent átkutattam, de sehol sincsenek. Adok majd fel hírdetést, de nagyon szeretném őket viszontlátni... minél hamarabb. Várok még ötleteket
2011. dec. 30. 15:46
 3/47 A kérdező kommentje:
Ja, és facebookon is adtam fel hírdetést, sokan megosztották már.
2011. dec. 30. 15:47
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de a kutyáitokért csakis ti vagytok a felelősök, csak a ti dolgotok, hogy vigyázzatok rájuk. Ha nem valami hiperaktív kutyákról van szó, akkor napi max. 2-3 órás séta és egy kis szellemi fárasztás pont elég nekik, hogy ne kezdjenek el ők szórakozásról gondoskodni.

Azért remélem, meglesznek. Linkeld be a hírdetést ide, sokan meg fogják osztani innen is.

2011. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

Tudom, minden második nap elmentem velük sétálni. Marley egy labrador, közepes méretű. Buksi egy kis keverék. Nagyon játékosak, és ahova az egyik ment, oda ment a másik is. Itt van a hírdetés, kérem sokan osszák meg, és aki még tud tippeket, hogy mikkel tudnám őket megtalálni.


[link]

2011. dec. 30. 16:04
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

Megosztottam.

Egy kissé hiányos a szöveg.. Mikor? Honnan szöktek meg? Ezt írd még bele..

2011. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 Akiteki ***** válasza:
Kérdezd meg az önkormányzatot, hogy a sintér hova viszi őket. Már ha az volt zöld autóval.
2011. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Kicsit bővebben írtam róla. Egyébként a facebook profil az anyukámé, én a lánya vagyok.


Köszönöm mindenkinek, aki megosztotta. Felrakom a netboardra, és beszélek még egy két emberrel. Köszönöm az eddigi segítséget! Ötleteket még várok!

2011. dec. 30. 16:54
 9/47 anonim ***** válasza:
Egy zöld nagy autóba tömték őket ? Hivd fel a rendőrséget valószinű hogy ellopták őket .Sok sikert .
2011. dec. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
A gyepmester a legjobb ötlet. Nálunk az jár ilyen zöld kis furgon szerűvel. Na nálunk szinte lehetetlen onnan visszaszerezni kutyát, de remélem máshol nem így van. Szóval ahogy írták önkormányzat, és ott megmondják merre indulj. Magánszemély nem hinném, hogy együtt a kettőt elvitte volna.
2011. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!