Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusomnak nyákos a széklete...

Kutyusomnak nyákos a széklete ezt egy napja vettem észre. Mitől lehet, vagy egyből szaladjak vele az orvoshoz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

mennyi idős??

mert ha kölyök akkor csak a bűzmirigytől lehet ,nem kell orvoshoz menni vele


nálunk is a kölyök kutyával ez volt ,én ezt ki is írtam ide GYK-ra és mondták hogy kölyköknél a bűzmirigy így távozik..

2011. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

első vok

nem a bűzmirigy távozik (elírtam)hanem a váladék

2011. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:
100%
Túletetéstől is lehet nyálkás széklete, de fertőzés jele is lehet. Ha egyébként nagyon kemény, akkor valóban a megtelt bűzmirigy ürült ki, de ez csak 1-2 nap.
2011. dec. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor kinyomatom a bűzmirigyét,de amúgy mára már nem is olyan neki.
2011. dec. 31. 08:48
 5/5 Akiteki ***** válasza:

Ne nyomasd ki!!!!!

A bűzmirigy magától ürül. Ha nekiállnak nyomkodni, utána visszatérő probléma lesz, hogy nem ürül rendesen. Csak akkor kell a bűzmirigyet kinyomatni, ha nem ürül ki és begyullad. Nálatok pont az ellenkezője van, rendesen kiürül.

2011. dec. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!