Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol Bulldog vagy Labrador?...

Angol Bulldog vagy Labrador? Szerinted?

Figyelt kérdés
melyiket választanád és miért ?
2011. dec. 30. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Labradort választanám azért mert ideális családi kutya és a gyerekekhez kedves és a kicsikre vigyáz!

És igen jó kötelék van a gazdi és a labrador között!


Angol buldogot nem nagyon mert nem olyan meg bízható mint a

labrador!

2011. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Labrador :) Menthetetlenül labiimádó vagyok, családbarát, és bármit megtenne a gazdájáért, számomra a tökéletes kutya, mindenképpen szeretnék egyet :)
2011. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Labradort, nyugodt, könnyen idomítható családi kutya.
2011. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Igen a labrador családi kutya és kötődik a családhoz!

Én is szeretem a Labradorokat!

De nekem az Amerikai Staffordshier terrierem van és imádom ezt a fajtát!!

2011. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Bulldog ,mert már van kettő, és nem csalódtam bennük.
2011. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Hát ha már ezek közül kell választani akkor Labrador. Sokkal intelligensebb és családiasabb mint az angol bulldog. Ráadásul azt hallgatni ahogy a levegőt veszi. Te érzed magad szarul, hogy mikor fullad meg. Legalább is amikor én elmentem barátnőmékhez az ő angol bulldojuk ott "röfögött" egyfolytában. Na de a labrador meg kifejezetten hajlamos az elhízásra. Szóval gondold meg. Amúgy mind kettő lehet szerető társ függetlenül a tulajdonságaiktól.
2011. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Alap hogy a Labradort :) Nekem van Labim és anygon jó kutyák.Nagyon imádom.Az a szeretet ami árad ki belőle :)

A bulldoggal,csak annyi a bajom,hogy nem futhat sokat,és az orra miatt nem élnek olyan sokáig,figyelni kell járuk,de nekem illetve a nővéremnek is van és megzabálom neki francia bulldija van :)

2011. dec. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Labradort választanám és van is egy lány. Naggyon aranyos és okos is :))Rengeteg mindent tud és megjegyzi a dolgokat :D Legyen labid,mert nagyon megéri :))
2011. dec. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 At7tila ***** válasza:

Én a labradort választanám. Természetesen azért mert nekem is van 1. 3hónapos. Azért választottam őt, mert családi kutya, játékos és persze nagyon okos.

Remélem tudtam segíteni. :)

2012. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Angol bulldogot.
2012. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!