Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első kutyának Jack Russel...

Első kutyának Jack Russel vagy Simaszőrű Foxterrier?

Figyelt kérdés

Írjatok indokot!

Köszönöm.


2011. dec. 31. 13:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Tökmindegy, jellemre ugyanaz mindkettő. Nagyon pörgősek, igazi terrier jellemek.

Amelyik Neked jobban tetszik.

2011. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen mindegy, nagyon hasonló a természetük, amelyik jobban tetszik. Én talán a jack russelt választanám, mert nincs még annyi belőlük és talán kevesebb az idegbeteg, agyonszaporított kutya.
2011. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%
Jack Russel sokkal szebb és okosabb de te döntöd el amúgy :) B.U.É.K. :D
2011. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő makacs hiperaktív, és könnyen a fejedre nő, ha nem tudsz ellenállni a könyörgő szemeiknek. Egyébként imádni valók :)
2011. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a foxit, bár mind a kettő szinte ugyanaz, rendkívül mókásak,játékosak,akaratosak és rengeteget lehet rajtuk nevetni. Igazi társuk tud lenni az embernek. Nekünk is az van. Az egyik 15 évig volt velünk /sajnos meghalt/ a jelenlegi pedig 6.-ik éves és ők mind ketten drótszőrű foxterrierek, egyszerüen hihetetlen, de aki megismeri nem tud ás fajtát elképzelni maga körül. Mivel lakásban van, a napi sétánk is meg van rendesen. Igazi értelmiségi!!!Mi úgy neveltük, hogy soha semmi rosszat nem tett.Ha unj magát vagy játszik egyedül /elég egy árnyék, labda stb/ vagy kinézelődik az ablakon. Neki van egy külön fotelja,amibe pihen, félrehuzódik és nézelődik!Semmi kincsért nem adnánk oda senkinek! Érdemes utána olvasni, mert mindkettő fajta nagyon cuki és igazi mókamesterek!Csak a külsejük más!!!
2011. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
BUÉK köszi
2011. dec. 31. 15:00
 7/18 anonim ***** válasza:
Én inkább Jack Russellre szavaznék, talán egy fokkal könnyebben taníthatók, és némileg kisebb bennük a csavargási hajlam. De egyébként tényleg majdnem tök egyformák. Ha felkészültél testben-lélekben egy terrier igényeinek kielégítésére, akkor hajrá. :)
2011. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Foxi. Tudok jó kennelt ha érdekel.
2012. jan. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem foxi van. Mindkettő fajta nagy édi. Majd írd meg, hogy melyiket választottad. Bármelyiket is választod, nagy élmény lesz velük együtt élni! Sok sikert és jó választást!!!
2012. jan. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 szszszigazi ***** válasza:
Én Jack Russelt mondanám,de mindkettő makacs,tanítani kell őket stb... Ezek miatt első kutyának egyiket sem ajánlanám. Hozzájuk tapasztalat kell. Elsőnek egy könnyebb természetűt válassz szerintem... :)
2012. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!