Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyus tudnátok...

Milyen fajta kutyus tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
először is panelba élünk. Napi olyan 2-3 órát mozogna a kutyus és olyan 2 órát lenne egyedül max.Lehetőleg olyan fajtát szeretnék amivel agility versenyekre is el lehetne jutni. Nem ez lenne az első kutyám. Tudnátok ilyen fajtákat mondani?
2011. dec. 31. 14:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Oksa :)


Beagle-t is sokan hordanak agilityre.

2011. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Beagle, Yorki, Uszkár, Bishon, Havanese,Puli, Mudi, Pumi, Máltai selyem kutya, Keverék, schnauzer,
2011. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
pásztorkutyát semmiképpen se vigyél lakásba. Uszkár tökéletes
2011. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem whippet tökéletes lakásba jól ugrik és nagyon gyors, és könnyen tanul.
2012. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet nyugodtan bármilyen fajta. Ha kicsi testűt szeretnél akkor teriert, ha közepes testűt akkor Sheltyt, ha pedig nagytestűt akkor Dalmatát ajánlanék lakásba. Bár az én szívemet a Svájci Fehér Juhászkutyák hódították meg. Ha valaki egyszer tart ilyen fajtáú kutyust nem akar majd soha más fajtát. Ő is jó a te célodra, de vigyázni kell első öt hónapban a lépcsőzésre aztán már nem lesz semmi baja.
2012. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!