Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet az oka, hogy a 7...

Mi lehet az oka, hogy a 7 éves törpe snaci kan kutyánk rendszeresen a ház két bejáratához vizel és a kutyaólban is rendszeresen dobja a sárgát?

Figyelt kérdés
A kan mellett még van két szuka is. Amikor meglát bennünket abban a pillanatban vizel. A bejárati ajtókon óvatosan kell kilépni nehogy a vizeletébe lépjünk. Kinn a kertben vannak tartva, már azon gondolkodom, hogy megkötöm. Rettentő kellemetlen, mikor az utcai kapunál csenget valaki, erre a kan oda rohan és a kapura vizel, úgy hogy az csorog ki a látogató lábához. Segítseteek jó tanácsokkal!!

2011. dec. 31. 16:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Lehet fél is tőled azért hugyál be mikor meglát, valamiért izgatott lesz.
2013. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

30-as: Én akkor is sokat vittem sétálni a kutyámat, amikor kertben volt. :)

De persze minden kutyának jobb dolga van a lakásban mert ott általában felengedik az ágyra vagy kanapéra stb. :D Meg többet van a gazdi közelében, még ha az nem is épp vele foglalkozik.

2013. aug. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Mi nem engedjük fel az ágyra, de a kanapéra sem.:)Van ő neki szép kis ekhelye aludjon abban.Volt kerti kutyám aki nem jöhetett be sosem a lakásba, egészen más volt a kapcsolatom vele mint egy lakáskutyával aki mindíg mindenhol ott van.
2013. aug. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el minden választ, de az ivartalanítás, 7 éves korban már nem oszt nem szoroz egy ilyen problémánál... Inkább szidd le, és küldd el onnan, ha éppen látod mit művel az ajtóval.

A SZUKÁM 2 évesen lett ivartalanítva (már lassan 7 éves), mégis ha megyünk sétálni, felemelt lábbal lepisili a villanyoszlopot, bokrokat. Illetve néha itthon a kertben is emelt lábbal pisil, igaz, az összes szomszéd kutya is kan, ő ezt látta tőlük. Gondolom én. :)

2013. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Az meg, hogy ha meglát akkor is rögtön pisil, az nem fogható az öregségére, 7 évesen egy kis termetű kutya egyébként sem túl idős még, a 10+-os kutyám sosem vizelt maga alá izgalmában...

vagy tényleg nagyon izgatott, amit igen nehéz korrigálni egy 7 éves kutyánál, vagy prosztata-, esetleg húgyúti problémái vannak, ha nagyon gyakran vizel keveset, én megnézetném egy állatorvossal.

2013. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
2 éve tetted fel a kérdést ..., azóta miért nem vitted el orvoshoz egy kivizsgálásra? Ha egészségügyileg rendben van, akkor lehet tovább gondolkodni, de számomra kissé fura, hogy egy ilyen jellegű problémát ne lehessen 2 évig megoldani.
2013. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!