Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak adhatok sedativ...

A kutyámnak adhatok sedativ pc-t? (nyugatót. )

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének hogyha nem de annyira fél a petárdáktól és csak ez az emberi nyugtató van itthon és szegény sarokban remeg mint egy kocsonya.:/
2011. dec. 31. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább ülj le mellé és nyugtatgasd. Ne mérgezd szegényt
2011. dec. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
szerintem azt ne adj neki. a mi kutyánk is nagyon fél, ezért beengedtük az előszobába, de inkább tényleg nyugtasd meg valahogyan. tavaly adtunk neki szilveszterkor kutyának való nyugtatót az se használt neki..
2011. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne adj neki! Van spéci kutyanyugtató, de már azt is be kellett volna adni neki délelőtt! Próbáld meg inkább simogatni, nyugtatgatni, vagy adj neki pár jó falatot :) Nálunk is olyan a környék, mintha háború lenne, folyamatosan durrogtatnak :(
2011. dec. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sedatif gyógynövényes alapanyagú, vény nélkül kapható nyugtató hatású készítmény - egészen pontosan.

Ennek ellenére én nem tudom, hogy kaphat-e.

Nyugtatni szerintem nem kell, mert azzal gyakorlatilag rádicsérsz, hogy fél. Próbáld meg elterelni a figyelmét, próbáld meg játékra hívni, tanuljatok vmi trükköt jutifalattal stb.

2011. dec. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként eddig még csak három durranás volt és már attól nagyon félt most pedig itt ül az ölembe és még mindig remeg. Csak azt nemtudom mi lesz szegénnyel éjfél után akkor fognak igazán rákezdeni. :/ De egész este vele leszek.
2011. dec. 31. 20:24
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem inkább ne adj neki kitudja milyen hatása lenne rá. Próbáld meg egy sötétebb számára biztonságos helyre vinni ahol jobban érzi magát csak ne simizd. Mutass neki példát hogy nem aggódsz miatta és nem félsz te se.
2011. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Akiteki ***** válasza:

Ne adj neki.

Kutyának való nyugtatót adtam egyszer egy félős kutyámnak. Ugyanúgy félt, csak nem bírt menekülni.

Próbáld meg elterelni a figyelmét, esetleg gurítgass egy labdát.

2011. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kutyás ismerőseim használták már, de nem tudom, milyen adagban. És nem tudom, hogy ér-e még valamit, ha akkor adják be, mikor a kutya már pánikol.
2011. dec. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Fúú végre vége van. Reggel 7ig petárdáztak. :/ Kutyusom szerencsére már rendben van.:)
2012. jan. 1. 15:07
 10/11 anonim ***** válasza:
örülök neki. És így utólag Boldog Újévet!
2012. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!