Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megérzi a kutya a családban,...

Megérzi a kutya a családban, ha terhes a Gazdijuk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze h meg.:)
2012. jan. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt a hormonváltozást mindenki megézi, nem kell hozzá kutyának lenni...
2012. jan. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sőt valószínűleg előbb tudja, mint a gazdi, hiszen az érzékeny orrával mindent kiszagol. Tudják ha leesik a vércukorszinted, felismerik a félelem szagát (adrenalin), tudnak epilepsziás rohamot előrejelezni, sőt a legújabb kutatásk szerint rákos elváltozást is kiszagolnak. Pont a terhességet ne vennék észre, ami iszonyú erős hormonális változásokkal jár?
2012. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
A mi kutyánk megérzi, az első alkalommal feltűnően kedves lett velem, jóval az előtt, hogy teszteltem volna. Miután számomra is kiderült, hogy babás vagyok akkor vált nyilvánvalóvá, hogy miért simogatott annyit a nagy mancsával :) az a babánk sajnos elment-amit szintén megérzett a kutyus :( A második terhességemnél szintén kaptam az indokolatlan simogatásokat és kedvességet, amiből már a teszt előtt gondoltam is, hogy valaki van a pocimban, nagyon szerettük volna a babát és sikerült is, a kutyusunk ösztöne és szimata ismét nem csalt :)) Amúgy párom unokahúga is terhes, nekik kistestű kutyusuk van és azt mondta, hogy csak a hasánál alszik az eb, mióta terhes lett. Én most 15hetes és 5napos kismama vagyok, és a kutyánk imád úgy szundizni, hogy a pocimra hajtja a fejét, vagy odabújik és azóta is rendszeresen simogat :))
2012. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!