Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A CSÖPI az jó név egy JACK...

A CSÖPI az jó név egy JACK RUSSEL TERRIERNEK?

Figyelt kérdés
Köszönöm. B.U.É.K
2012. jan. 1. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem rossz de szerintem nagyon hétköznapi név, mint pl. Bodri, Foltos, Bogár, Zsömle, stb...
2012. jan. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ettől még a Jack is jobb.Nincs a kutyának valami különös ismertetője,amiről el lehet nevezni?
2012. jan. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem ezek közül válasz: Isten, Jézus, Mózes, Megszemélyesíthetetlenség, Nick Árpi, Gyilkos,
2012. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ami jól esik! :) Légy önmagad!

Legyél bátor, hívj egy kutyát cirminek, egy macskát blökinek! Tök poén! :) De tényleg... ne merevedjünk már le a szokásoknál ilyen szinten... persze csak amit be tudsz vállalni.

Luis De Funes 40 évvel ezelőtti filmjében a kutya neve Takarodj volt, és így hívta magához: "Gyere ide, Takarodj, édes kiskutyám..." :D

Legyen Csöpi, ha azt érzed megfelelőnek. Miért mástól várod el, hogy a TE kutyád, vagy a számodra fontosnak tartott kutyának mi legyen e neve? ;)

2012. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed, és ami illik rá. Az én Jack Russellem már több mint egy hete nálam volt, mikorra kitaláltam a végleges nevét, addig kipróbáltam vagy 5öt, és egyik sem illett rá igazán.
2012. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!