Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi alapján választottad ki...

Mi alapján választottad ki álmaid kutyáját?

Figyelt kérdés

Volt hogy megbántátok hogy egy adott fajtát hazavittetek?

Akár történeteket is irhatnátok:) Köszii.


2012. jan. 1. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Én sohasem választottam, mindig ők választottak engem. Meg nem bántam soha, de hányatott életük miatt sok gondot okoztak. Viszont amit cserébe adtak...! :) Bementem a menhelyre, hogy hosszú szőrű, felnőtt kan kutyust szeretnék. Végül egy hét hónapos, vizsla keverék szukával tértem haza :)
2012. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem ilyen még nem volt. Minden fajtát szerettem amit hazavittem.

Nekem 3 olyan kutyafajta van ami mindig lesz és nagy szerelem a fajta.


1.Puli

Nagyon szerettünk volna egy olyan kutyát ami kistestű de jól őriz és jelez. Így megtaláltuk a Pulit. Sokáig keresgettünk mikor megláttam a mostani kutyánkat aki most egy 7 hónapos fekete kan. El mentünk megnézni. Nagyon megszerette és hét múlva el is hoztuk.

Nagyon szeretem ezt a fajtát. Már most beváltotta a hozzá fűződő reményeinket. Tavasszal hozni akarunk mellé egy fehér színű szukát.

Ez a fajta ami biztos hogy mindig lesz!


2.Tacskó

Ez a fajta is úgy került hozzánk, hogy nagyon szerettünk volna egy kis testű kutyát. Nem volt konkrét elképzelésünk így elmentünk egy menhelyre. Megláttam egy gyönyörű Tacsi szukát aki 2 éves volt. Mondták, hogy vemhes a kutya, egy Foxi az apja azt is láttuk. 1 hónap múlva le is fialt nálunk a kutya. 1 nagyon szép kiskutyának adott életet. Egy kis foltos kannak. A kutya 2 évvel ezelőtt a Tacskó Meghalt de a kölyke még most is meg van aki nemsokára 6 éves lesz.


3.Afgán agár

Ilyen fajtám még nincsen de majd szeretnék egyet. Nagyon tetszik a külleme és maga a jelleme.

2012. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Cukiság és tulajdonságai alapján.
2012. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*1 hét múlva
2012. jan. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem bántam meg. Először tacskót vettünk volna , de sajnos őt elvitték. :(

Utána a mosdóba mentem , olvastam a hírlapot és " Havanese kölykök eladóak " Felhívtam a telefonszámot , pontosan maradt egy kislány így haza hoztuk. :)

Addig nem volt kutyám , és nem is ismertem a havaneseket.

De mostmár a havanese a kedvenc kutyafajtám. :)

Csak ilyen fajta kutyám lesz egész életemben !!

2012. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg. Én a kutyámra több, mint másfél évet vártam, mire végre sikerült a fedeztetés a tenyésztőnél. Kevés kölyök született és az utolsó pillanatig kétséges volt, kié lesz ez a kölyök, akit én haza hozhattam. Egyedüli szuka volt az alomban. Több mint 2 év telt el de azóta sem láttam ennyire jó párosítást ebben a fajtában. Csodálatos kutyám van.
2012. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fogom megbánni :) Én először kb. 5 éves voltam,mikor megpillantottam az agarak ringjét a kiállításon :) Na akkor örökre rabul ejtettek :) Sok év után február környékén fog megszületni a magyar agaram :) Egyébként az első kutyám volt álmaim kutyája :) Egy téri keverék,akit imádtam :)
2012. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!