Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánk (fél éves német...

A kutyánk (fél éves német vizsla kölyök) elszökött tegnap éjjel, szétrágta a drótot. Ha nem fogadja be senki, megfagy odakint?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel nagyon megijedt a petárdáktól, meg a tűzijátékoktól és kiszökött (kennelben tartjuk éjjel, de szétrágta a drótot). Próbáltuk keresni, semmi.

Kérdésem: elég hideg van kint, élelem és víz nélkül meddig bírja szegény? Tegnap este még megetettük és megitattuk.

Ha valaki nem fogadja be, megfagy ebben a hidegben? :(


2012. jan. 1. 18:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
30%
Meg fagyni még nem fog de 2-3 napnál tovább nem fogja bírni ha nem ad neki senki enni.
2012. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
53%
Hát igen! Sok szerencsét és azt ajánlpom hogy mennyél el keresni még most amikor nem KÉSŐ !
2012. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
45%
Hát... Nem akarok negatív szavazatokat, de nem hinném, hogy elő fog kerülni :(
2012. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Melyik városból írsz?
2012. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Már kerestük mindenhol, autónk nincs, így gyalog elég kis terület az, amit be tudunk járni, ezen kívül tényleg bárhol lehet, egy nap alatt jól elkóborolhatott...

Kitettem a közösségi oldalakra a képét, hátha valaki megtalálja, ennél többet nem tudok tenni sajnos, de nagyon rossz ez a tehetetlenség! :(

2012. jan. 1. 18:24
 6/31 A kérdező kommentje:
Kunmadaras
2012. jan. 1. 18:24
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondták el elégszer, hogy ilyenkor mindenki vigye be a lakásba a kutyákat... :(

Rengeteg weblap van, ahol a talált, elveszett kutyákat regisztrálják, kövesd nyomon, és Te is adj fel hirdetéseket!

2012. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Már feladtam hirdetést is, meg kiposztoltam egy csomó helyre a képét, az ismerőseim is továbbküldték...hátha meglesz!

Amúgy nagyon mozgékony kutya, fél percig nem tud megülni egy helyben, be nem hozhattam, mert ad1: szétszedne mindent a házban, ad2: reggelig nyüszített volna.

2012. jan. 1. 18:27
 9/31 anonim ***** válasza:
95%
Ezt az egy éjszakát azért kibírta volna bent a lakásban...
2012. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Facebbook, menhelyek, állatvédő szervezetek. Mindenhol próbálkozz és ne csak tétlenkedj. Remélem van benne csipp. Ha nem, biléta?
2012. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!