Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bocsánat, hogy megint írok,...

Sophie12 kérdése:

Bocsánat, hogy megint írok, de úgy érzem muszáj. Szerintetek fogom még őket valaha is látni?

Figyelt kérdés
Annyira reménytelen az egész. Netboardon is olvasom mindig, hogy megkerültek, és alig várom, hogy én is kiírhassam, de már 5 napja nem láttam őket, és annyira rossz érzés látni, hogy más boldog. Persze, örülök neki, de alig várom, hogy én is átölelhessem őket. Olyan tehetetlennek érzem magam. Már plakátoltam, felhívtam a menhelyeket.. Csak a lopás maradt, vagy az, hogy valaki befogadta őket.. Rendőrségre anyu nem akar menni, nem tudom hol keressem őket.
2012. jan. 2. 10:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ne add fel..soha nem késő! Keresd Őket,menj el a menhelyekre,gyepmesteri telepre..mindenhová ahova csak tudsz :) A rendőrség nem rossz ötlet,én már biztos ott lennék,ha elveszne a kutyám!
2012. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ne add fel nekem 8 nap után került elő a kutyám egyszer, yorki, mert vki befogta.
2012. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Plakátoltam, kerestem őket, de nincsenek meg. Minden nap elmegyek 20 percre keresni őket, de nem ... Rendőrségre anyu nem akar menni, mert szerinte előfognak kerülni.


Egyébként szerintetek hol vanank? Valaki megtartotta? Vagy ellopták ? Ötlet ?

2012. jan. 2. 11:08
 4/25 anonim válasza:
Semmiképp se add fel, járd a várost... barátnőmék kutyáját egyszer 5 nap múlva találtuk meg, teljesen véletlenül, mikor épp autóztunk.
2012. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Faluban lakom
2012. jan. 2. 11:10
 6/25 anonim ***** válasza:
szerintem valahol kóborolnak
2012. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
mi veszett el???
2012. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Egy nő szerint valaki berakta őket egy autóba.

2 kutya tűnt el http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2510603-elszo..

2012. jan. 2. 11:13
 9/25 anonim ***** válasza:
szerinted a kutya kategóriában "mi" veszett el? -.-
2012. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer 2 hónap után került elő az uszkárom! Én is plakátoltam, még menhelyekre, állatorvosokhoz is vittem belőle, hogy rakják ki.

Becsöngettem a fél városba, hogy látták-e, esetleg befogadták-e, ha igen, akkor 50.000 ft készpénzt adok érte...


Semmi nem jött be... Aztán egyik este nyüszítést hallottam, kimentem a kapuhoz és ott volt :) Szőre alig volt, tiszta olaj volt, alig élt szegénykém, csont sovány volt. Azonnal rohanás dokihoz, egy csomó csontja zúzódott, eltört.. De rendbe jött!:)

2012. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!